برنامه مرحله گروهی جام جهانی برزیل به وقت تهران

گروه های فوتبال جام جهانی برزیلجام جهانی ۲۰۱۴ برزیل درحالی ۳۰ دقیقه بامداد روز جمعه ۲۳ خردادماه با رویارویی برزیل و کرواسی آغاز می‌شود که مرحله گروهی این جام تا روز ششم تیرماه ادامه خواهد داشت. تیم ملی فوتبال ایران هم در روزهای ۲۶ و ۳۱ خردادماه و ۴ تیرماه به ترتیب به مصاف تیم‌های نیجریه، آرژانتین و بوسنی می‌رود.

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم قرعه‌کشی بیستمین دوره رقابتهای جام جهانی فوتبال – ۲۰۱۴ برزیل عصر روز جمعه پانزدهم آذرماه سال ۹۲ در سالن کاستادوساویپه باهیا برزیل برگزار شد که ۳۲ تیم حاضر در این رقابتها حریفان خود را در مرحله گروهی شناختند. طبق برنامه جام بیستم، برزیل میزبان این دوره از رقابتها،  ساعت ۳۰ دقیقه بامداد روز جمعه ۲۳ خردادماه دیدار افتتاحیه این مسابقات را برابر کرواسی انجام می‌دهد، مسابقه‌ای که در ورزشگاه “دا سائوپائولو” شهر سائوپائولو برگزار خواهد شد.

از مهمترین دیدارهای مرحله گروهی می‌توان به رویارویی تیم‌های اسپانیا و هلند در گروه B این مسابقات اشاره کرد، دیداری که فینالیست‌های جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی (دوره گذشته جام جهانی) برابر هم صف آرایی می‌کنند. در دوره گذشته اسپانیا با برتری مقابل هلند به عنوان قهرمانی جهان دست یافت. این بازی نخستین دیدار دو تیم در جام جهانی برزیل است که روز ۲۳ خردادماه برگزار می‌شود.

تیم‌های آلمان و آمریکا هم روز پنجم تیرماه با همدیگر روبرو می‌شود، مسابقه‌ای که “یورگن کلینزمن” سرمربی پشین تیم ملی آلمان در جام جهانی برابر تیم ملی کشورش قرار می‌گیرد، آنهم در شرایطی که دستیار پیشین خود یعنی یوآخیم لو هدایت تیم ملی آلمان را برعهده دارد.

گروه‌بندی این مسابقات به شرح زیر است:
گروه A: برزیل، کرواسی، مکزیک و کامرون
گروه B: اسپانیا، هلند، شیلی و استرالیا
گروه C: کلمبیا، یونان، ساحل عاج و ژاپن
گروه D: انگلیس، ایتالیا، اروگوئه و کاستاریکا
گروه E: سوئیس، اکوادور، فرانسه و هندوراس
گروه F: آرژانتین، ایران، نیجریه و بوسنی و هرزگووین
گروه G: آلمان، پرتغال، آمریکا و غنا
گروه H: بلژیک، روسیه، کره‌جنوبی و الجزایر

برنامه مرحله گروهی بیستمین دوره مسابقات فوتبال جام جهانی که در برزیل برگزار می‌شود، به شرح زیر است:
جمعه – ۲۳/۰۳/۹۳
گروه A:
* برزیل – کرواسی، ساعت ۰۰:۳۰، ورزشگاه دا سائوپائولو شهر سائوپائولو
* مکزیک – کامرون، ساعت ۲۰:۳۰، ورزشگاه داس دوناس شهر ناتال

گروه B:
* اسپانیا – هلند، ساعت ۲۳:۳۰، ورزشگاه فونته نووا شهر سالوادور

شنبه – ۲۴/۰۳/۹۳
گروه B:
* شیلی – استرالیا، ساعت ۰۲:۳۰، ورزشگاه پانتانال شهر سویابا

گروه C:
* کلمبیا – یونان، ساعت ۲۰:۳۰، ورزشگاه مینیرائو شهر بلو هوریزنته

گروه D:
* اروگوئه – کاستاریکا، ساعت ۲۳:۳۰، ورزشگاه کاستلائو شهر فورتاله‌زا

یکشنبه – ۲۵/۰۳/۹۳
گروه D:

* انگلیس – ایتالیا، ساعت ۰۲:۳۰، ورزشگاه آمازونیا شهر مانائوس

گروه C:
* ساحل عاج – ژاپن، ساعت ۰۵:۳۰، ورزشگاه پرنامبوچو شهر رسیف

گروه E:
* سوئیس – اکوادور، ساعت ۲۰:۳۰، ورزشگاه ناسیونال مانه‌ گارینشا شهر برازیلیا
* فرانسه – هندوراس، ساعت ۲۳:۳۰، ورزشگاه بیرا-ریو شهر پورتو آلگره

دوشنبه – ۲۶/۰۳/۹۳
گروه F:
* آرژانتین- بوسنی و هرزگوین، ساعت ۰۲:۳۰، ورزشگاه ماراکانا شهر ریودوژانیرو

گروه G:
* آلمان – پرتغال، ساعت ۲۰:۳۰، ورزشگاه فونته نووا شهر سالوادور

گروه F:
* ایران – نیجریه، ساعت ۲۳:۳۰، ورزشگاه بایکسادا شهر کوریتیبا

سه‌شنبه – ۲۷/۰۳/۹۳
گروه G:
* غنا – آمریکا، ساعت ۰۲:۳۰، داس دوناس شهر ناتال

گروه H:
* بلژیک – الجزایر، ساعت ۲۰:۳۰، ورزشگاه مینیرائو شهر بلو هوریزنته

گروه A:
* برزیل – مکزیک، ساعت ۲۳:۳۰، ورزشگاه کاستلائو شهر فورتاله‌زا

چهارشنبه – ۲۸/۰۳/۹۳
گروه H:

* روسیه – کره‌جنوبی، ساعت ۰۲:۳۰، ورزشگاه پانتانال شهر سویابا

گروه B:
* استرالیا – هلند، ساعت ۲۰:۳۰، ورزشگاه ماراکانا شهر ریودوژانیرو
* اسپانیا – شیلی، ساعت ۲۳:۳۰، ورزشگاه بیرا-ریو شهر پورتو آلگره

پنجشنبه – ۲۹/۰۳/۹۳
گروه A:
* کامرون – کرواسی، ساعت ۰۲:۳۰، ورزشگاه آمازونیا شهر مانائوس

گروه C:
* کلمبیا – ساحل عاج، ساعت ۲۰:۳۰، ورزشگاه ناسیونال مانه‌ گارینشا شهر برازیلیا

گروه D:
* اروگوئه – انگلیس، ساعت ۲۳:۳۰، ورزشگاه کاستلائو شهر فورتاله‌زا

جمعه – ۳۰/۰۳/۹۳
گروه C:

* ژاپن – یونان، ساعت ۰۲:۳۰، ورزشگاه داس دوناس شهر ناتال

گروه D:
* ایتالیا – کاستاریکا، ساعت ۲۰:۳۰، ورزشگاه پرنامبوچو شهر رسیف

گروه E:
* سوئیس – فرانسه، ساعت ۲۳:۳۰، ورزشگاه فونته نووا شهر سالوادور

شنبه – ۳۱/۰۳/۹۳
گروه E:
* هندوراس – اکوادور، ساعت ۰۲:۳۰، ورزشگاه بایکسادا شهر کوریتیبا

گروه F:
* ایران – آرژانتین، ساعت ۲۰:۳۰، ورزشگاه مینیرائو شهر بلو هوریزنته

گروه G:
* آلمان – غنا، ساعت ۲۳:۳۰، ورزشگاه کاستلائو شهر فورتاله‌زا

یکشنبه – ۰۱/۰۴/۹۳
* نیجریه – بوسنی و هرزگوین، ساعت ۰۲:۳۰، ورزشگاه بایکسادا شهر کوریتیبا

گروه H:
* بلژیک – روسیه، ساعت ۲۰:۳۰، ورزشگاه ماراکانا شهر ریودوژانیرو
* کره‌جنوبی – الجزایر، ساعت ۲۳:۳۰، ورزشگاه بیرا-ریو شهر پورتو آلگره

دوشنبه – ۰۲/۰۴/۹۳
گروه G:

* آمریکا – پرتغال، ساعت ۰۲:۳۰، ورزشگاه آمازونیا شهر مانائوس

گروه B:
* استرالیا – اسپانیا، ساعت ۲۰:۳۰، ورزشگاه بایکسادا شهر کوریتیبا
* هلند – شیلی، ساعت ۲۰:۳۰، ورزشگاه سائوپائولو شهر سائوپائولو

سه‌شنبه – ۰۳/۰۴/۹۳
گروه A:

* برزیل – کامرون، ساعت ۰۰:۳۰، ورزشگاه ناسیونال مانه‌ گارینشا شهر برازیلیا
* کرواسی – مکزیک، ساعت ۰۰:۳۰، ورزشگاه پرنامبوچو شهر رسیف

گروه D:
* ایتالیا – اروگوئه، ساعت ۱۹:۳۰، ورزشگاه داس دوناس شهر ناتال
* کاستاریکا – انگلیس، ساعت ۱۹:۳۰، ورزشگاه مینیرائو شهر بلو هوریزنته

چهارشنبه – ۰۴/۰۴/۹۳
گروه C:
* ژاپن – کلمبیا، ساعت ۰۰:۳۰، ورزشگاه پانتانال شهر سویابا
* یونان – ساحل عاج، ساعت ۰۰:۳۰، ورزشگاه کاستلائو شهر فورتاله‌زا

گروه F:
* آرژانتین – نیجریه، ساعت ۱۹:۳۰، ورزشگاه بیرا-ریو شهر پورتو آلگره
* ایران – بوسنی و هرزگوین، ساعت ۱۹:۳۰، ورزشگاه فونته نووا شهر سالوادور

پنجشنبه – ۰۵/۰۴/۹۳
گروه E:

* هندوراس – سوئیس، ساعت ۰۰:۳۰، ورزشگاه آمازونیا شهر مانائوس
* اکوادور – فرانسه، ساعت ۰۰:۳۰، ورزشگاه ماراکانا شهر ریودوژانیرو

گروه G:
* آمریکا – آلمان، ساعت ۱۹:۳۰، ورزشگاه پرنامبوچو شهر رسیف
* پرتغال – غنا، ساعت ۱۹:۳۰، ورزشگاه ناسیونال مانه‌ گارینشا شهر برازیلیا

جمعه – ۰۶/۰۴/۹۳
گروه H:
* کره‌جنوبی – بلژیک، ساعت ۰۰:۳۰، ورزشگاه سائوپائولو شهر سائوپائولو
* الجزایر – روسیه، ساعت ۰۰:۳۰، ورزشگاه بایکسادا شهر کوریتیبا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code