طراحی خودرو ویژه برای سرویس مدارس زمان بر است/ اعلام زمان بازگشت به خانه دانش آموزان از طریق پیامک

اتوبوس مدارس
اتوبوس مدارس

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: به درخواست معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران قرار شده خودور ویژه ای برای سرویس مدارس تهیه شود.
وی افزود: این خودرو ها به نوعی یک اتوبوس کوچک خواهند بود اما هنوز برای نهایی شدن طرح خودرو ها به توافق نهایی نرسیده ایم.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران با اشاره به طراحی خودرو ویژه برای سرویس مدارس در کشورهای مختلف جهان خاطرنشان کرد: به این خاطر که باید خودروهای اطراف به خوبی با خطر یک خودرو سرویس مدرسه آشنا شوند، کشورهای مختلف جهان خودروهای ویژه ای را برای سرویس مدارس خود در نظر می گیرند.

مظفر ادامه داد: یک خودرو سرویس مدرسه همانند خودرو اورژانس و آتش نشانی است و باید با نمادهای خاصی این خودرو از سایر خودروها تمیز داده شود.

وی در رابطه با اپلیکشین طراحی شده از سوی سازمان تاکسیرانی و آمادگی ارائه آن از سال تحصیلی جدید تصریح کرد: اگر مسئولان وزارت آموزش و پرورش اعلام آمادگی کنند، ما این توان را داریم که با استفاده از اپلیکشین طراحی شده، زمان بازگشت دانش آموزان به خانه را به صورت روزانه به خانوارها اطلاع دهیم.

میثم مظفر تاکید کرد: خانواده ها می توانند از این طریق از وضعیت دانش آموزان خود مطلع شده و به طور دقیق بدانند که فرزند خود در چه ساعتی در خانه حضور پیدا می کند.

 

منبع خبرگزاری میزان