مرگ دلخراش کودک ۵ ساله زیر خودرو پدرش

کودک ۵ ساله‌ای در بخش بسطام از توابع شاهرود استان سمنان با برخورد به نیسان پدرش که به صورت دنده عقب در حرکت بود، جان باخت.

سرهنگ حسین پیوندی گفت: ساعت ۱۱ روز گذشته یک فقره تصادف جرحی در حوالی روستای جیلان بخش بسطام به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد و ماموران انتظامی و پلیس شاهرود-آزادشهر به محل حادثه اعزام شدند.

وی اظهار کرد: راننده ۲۷ ساله در شرایطی که به صورت دنده عقب حرکت می‌کرد متوجه فرزند خردسالش که پشت خودرو ایستاده بود نشده و با وی برخورد می‌کند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان سمنان ادامه داد: در این سانحه کودک ۵ ساله بر اثر برخورد با چرخ عقب خودرو به شدت مجروح و توسط پدر و مادرش به درمانگاه کلاته خیج منتقل شد، ولی با توجه به جراحت‌ها و خونریزی شدید مصدوم، تلاش پزشکان بی‌نتیجه ماند و این کودک خردسال جان خود را از دست داد که علت و نحوه دقیق وقوع این حادثه تلخ و ناگوار در حال بررسی است.

وی تصریح کرد: پلیس همواره تاکید دارد حین استفاده از وسایط نقلیه و رانندگی تمام حواس و دقت خود را بر این امر متمرکز کنید و با دقت تمام و بررسی کامل مسیر حرکت خود، برانید تا شاهد این‌گونه سوانح جبران‌ناپذیر نباشید.

منبع: ایسنا