قتل‌عام به دلیل اختلافات ملکی

دو برادر که به‌دلیل اختلافات ملکی پنج‌نفر را به رگبار بسته بودند در درگیری با پلیس رامهرمز کشته شدند.

به گزارش شرق، قتل‌عام در رامهرمز ساعت ۱۳:۱۵روز دوشنبه در نزدیکی پارک شقایق این شهر به‌وقوع پیوست. دو مرد مسلح سوار بر موتوسیکلت خود را به محل حادثه رساندند و به سمت چهار برادر آتش گشودند.

یکی از همسایه‌ها وقتی صدای گلوله را شنید از خانه بیرون رفت که او هم هدف قرار گرفت. مهاجمان که همچنان تیراندازی می‌کردند فردی رهگذر را نیز هدف قرار دادند و سپس به‌سرعت گریختند.  شهروندان بعد از این واقعه موضوع را به پلیس خبر دادند و ماموران به‌سرعت در محل حاضر شدند.

آنها در شرایطی دو موتورسوار را تحت‌تعقیب قرار دادند که سه‌نفر از چهار برادر به‌همراه مرد رهگذر و همسایه مقتولان در جریان این تیراندازی جانشان را از دست داده بودند.

مهاجمان در ادامه به نمایشگاه خودرو یکی از مقتولان رفتند و در آنجا نیز اقدام به تیراندازی کردند اما این‌بار به کسی آسیبی نرسید. در نهایت پلیس با قاتلان مواجه شد و ماموران از دو مرد ناشناس خواستند سلاحشان را زمین بگذارند و خود را تسلیم کنند. دو قاتل بعد از مواجهه با ماموران سعی کردند از مهلکه فرار کنند.

به این ترتیب عملیات تعقیب‌وگریز آغاز شد و مهاجمان به سمت پلیس آتش گشودند. با شروع درگیری مسلحانه دو مرد هدف گلوله قرار گرفتند و هر دو آنها جان باختند. سپس مشخص شد دو قاتل کشته‌شده با هم برادر هستند.

این دو از مدت‌ها قبل با خانواده مقتولان بر سر زمینی ۶۱متری اختلاف داشتند و پرونده‌ای در این زمینه در دستگاه قضایی مطرح بود اما قاتلان که زمین را حق خودشان می‌دانستند تهدید کرده بودند اگر از طریق مراجع قانونی به خواسته‌شان نرسند خودشان انتقام خواهند گرفت.

اینگونه بود که آن دو نقشه کشتار دسته‌جمعی را کشیدند و برای این کار دو قبضه کلاشنیکف و ۱۶خشاب تهیه کردند و سپس به محل سکونت چهار برادر رفتند.

بنابر این گزارش اجساد قربانیان در حال حاضر به پزشکی‌قانونی منتقل شده و تحقیقات پیرامون این پرونده ادامه دارد تا جزییات بیشتری از این ماجرا فاش شود.