تساوی بهت آور تیم ملی در اولین گام

ایران-ترکمنستان-فوتبالشاهزاده های ایرانی آمادگی بازی در لجنزار را نداشتند. شاید به سادگی بتوان همین توصیف را دلیل بازی ضعیف و دور از انتظار تیم ملی دانست.

بازیکنان ایران که خود را بسیار برتر از حریف می پنداشتند با به ثمر رساندن گل زودهنگام ساق هایشان سنگین شد و در ادامه، با واکنش های کند و رخوت آلود به حریف فرصت دادند ضد حمله های تند و تیز خود را به نتیجه برساند. در انتهای نیمه اول، هر دو تیم با یک گل به رخت کن رفتند.

اما، در نیمه دوم شاهزاده هایی که همچنان پراشتباه و سنگین گام بر می داشتند، با ترکمنستانی دفاعی، دونده و البته با چاشنی وقت کشی روبرو شدند.

تیم ملی فوتبال ایران به نتیجه بهت آور تساوی قناعت کرد، زیرا بازیکنان ایران با دست کم گرفتن حریف و عدم تمرکز کافی بازی بسیار سرد و بی روحی را به نمایش گذاشتند؛ بازی فوق العاده انتقاد پذیری که میلیون ها طرفدار فوتبال در کشور را نگران کرد.

شاید کارلوس کی روش لازم باشد تمرکز بیشتری روی تیم و عملکردهای آن داشته باشد و اجازه ندهد ویروسها از بیرون حواس او را متوجه خود کنند. سر مربی تیم ملی کشورمان ساعاتی قبل از بازی امروز، گفتگوی مفصلی با رسانه ها داشت و در آن صحبت هایی کرد که نشان دهنده جلب شدن بیش از حد توجه او به جریان هایی است که در حاشیه تیم ملی و جهت تخریب وضعیت روحی بازیکنان و کادر فنی شکل می گیرد. وی گفت: اتفاقی یا از روی قصد هر بار که ما اردو یا بازی مهمی داریم بعضی افراد می آیند و باعث به وجود آمدن مشکلات و شک و شبهه های فراوان و باعث به هم ریختن جو تیم ملی می شوند ولی اینجا ضمانت می کنم که آنها موفق نمی شوند.

با کمال تاسف به نظر می رسد، این بار آن افراد به هدف خود رسیده اند تا بازی انتقاد پذیر تیم ملی مقابل ترکمنستان رقم بخورد.