بهترین بازیکن لهستان به بازی جمعه نمی رسد!

بارتوش-کورکدریافت کننده تیم ملی لهستان که به عنوان امتیازآورترین بازیکن والیبال این کشور شناخته شده، در آستانه بازی با تیم ‌ملی والیبال ایران مصدوم شد.
هنوز از خاطر نبردیم، بعد از چهار باخت و شروع بد برای والیبالیست های ایران، مصدومیت ناخواسته ظریف موجب حضور مرندی شد و این تغییر ناخواسته تاثیری انقلابی بر تیم گذاشت. فارغ از توانایی های ظریف، مرندی با ساعدهای خارق العاده توانست نقش توپ گیری و رساندن سالم سرویس های حریف به پاسور تیم را به خوبی به عهده گیرد و بدون تردید یکی از مهمترین عوامل پیروزی های تیم ملی همین ساعدهای هوشیار و حرفه ای است. او را باید کشف باشکوه کواچ دانست.
اما، حال با مصدومیت بازیکن شاخص تیم لهستان اتفاق جدیدی رقم خورده است. چه او به بازی پس فردا برسد یا نه، دیگر هرگز آن بازی برجسته خود را به نمایش نخواهد گذاشت و این یعنی کار بچه های تیم ملی بسیار راحت تر خواهد بود.

به گزارش ایسنا؛ بارتوش کورک، ستاره تیم ملی والیبال لهستان که پس از یک سال مصدومیت در لیگ جهانی ۲۰۱۵ برای این تیم به میدان رفته بود در آستانه بازی با ایران و در جریان تمرینات این تیم در تهران بار دیگر مصدوم شد.

کورک دریافت کننده قدرتی و یکی از بهترین مهره‌های لهستان است که تاکنون بیشترین امتیاز را برای تیمش در مسابقات لیگ جهانی گرفته بود.

هنوز میزان آسیب‌دیدگی‌ این بازیکن لهستانی مشخص نیست و بازی کورک مقابل تیم ‌ملی والیبال ایران در هفته هفتم لیگ جهانی در هاله ای از ابهام قرار دارد.

تیم‌های ملی والیبال ایران و لهستان روز جمعه از ساعت ۲۱ به مصاف هم می‌روند.