تعبیر خواب گم شدن لنگه کفش

استرس-سردرگمیمحمدرضا بهرامی:

سلام مدتیست خواب میبینم یک لنگه از کفشهایم یا جفت کفشهایم را گم کرده ام
نمیدانم تفسیرش چیست.
یه کم ترسیده ام
منتظر جوابم خواهش میکنم جواب رو به ایمیلم بدید
ضمنا حدود ۷ ماه است پدر جوانم را بر اثر سکته قلبی از دست داده ام و متاهل ودارای یک فرزند دختر ۱۰ ساله و یک پسر یک ساله میباشم.شنیده ام کفش به همسر بر میگرددو این موضوع مرا خیلی ترسانده چون عاشق همسرم هستم.
خواهشمندم زود تعبیر خوابم را بگویید.
دست شما درد نکنه درووووود

تعبیر خواب:

دوست عزیز، امکان پاسخگویی از طریق ایمیل وجود ندارد. اما، کفش وسیله ای است که آن را می پوشیم و برای انجام کار می رویم. به تعبیری، کفش به ما کمک می کند تا بتوانیم وارد حوزه مورد نظر شویم. به عبارتی، تعبیر خواب کفش امکان و حالتی را که می توانیم در موقعیتی حضور داشته باشیم را نشان می دهد. هنگامی که شما خواب های زیادی می بینید که کفشتان را گم کرده اید، در حقیقت نشان می دهد در برابر مسائلی که با آن ها روبرو شده اید، متحیر می مانید که چه باید بکنید. به عبارت دیگر، سررشته امور از دستتان خارج شده و گرفتار سردرگمی می شوید.
البته از محتوای کلامتان نیز پیداست که سطح استرس در شما بالاست. در حقیقت، حس گم کردن و سرگشتگی با استرس ارتباط مستقیم دارد. خودتان را پیدا کنید، آرامش بیابید و با تامل راه حل مسائلتان را جستجو کنید. مطمئن باشید، هنگامی که آرامش کافی داشته باشید و منطقی با مسائل برخورد کنید، بالاخره می توانید راه حلشان را بیابید.

 

 

۱۰ نظر

 1. سلام من خواب دیدم مهمانی بودم و بعد یه جفت کفش نو داشتم بعد ک از محل میخواستم خارج شم یکی از لنگه کفش هایم گم شد دیگه پیداش نکردم . و بعد از اونجا به یه مراسم ختم رفتم که در اونجا به همه نون میدادن و مسجد بود اونجا بیشتر اقوام نزدیکم و دوستانم هم در اونجا بودن لطفا بگید خیلی ذهن منو درگیر کرده

  • یاد بگیرید کفشهای نوی شما لازم است در مثبت اندیشی و خیر رسانی، خاک آلود و کهنه شود؛ یعنی شما تافته جدا بافته نیستید، خودتان را کنار نکشید. مشیت شماست که با دیگران معاشرت کرده و مایه خیر و برکت برایشان باشید. با قلبی گشاده محبت کنید و دلها را بنوازید.

 2. سلام
  من متاهل هستم و بتازگى باردار شدم و ناخواسته پیش اومده و تمایلى به این شرایط ندارم
  توى خواب دیدم در یه مکان شلوغ که فکر میکنم مردم از زیارتگاه خارج میشدن هجوم اوردن به پوشیدن کفش هاشون
  من کفشم یک لنگه اش گم شد و بعد از جستجوى زیاد همزمان کفش هاى مردم هم جفت میکردم و لنگه کفش هاى زیادى پیدا کردم
  کفشم زیر یه یخچال خیلى بزرگ که پر از خوراکى هاى خوشمزه بود مثل عسل ،کره حیوانى تاره،نان تازه ،و خیلى چیزاى دیگه که من کل یخچال و خالى کردم توى ساکم که ببرم
  اخر کفشم پیدا شد و خیلى خوشحال ازین بابت بودم

  • با سلام، زیارتگاه همان جنینی است که در شکم دارید و چه زیارتگاه باشکوهی. اکنون ماه در حال شکل گیری درونتان همانند میدان جاذبه نور می افکند و باعث می شود تا خانواده گردتان حلقه بزنند و از دو نعمت بزرگ برخوردار شوید: یک بهره مندی از توجهاتی که بی دریغ جریان می یابند. دو- فرصتی برای جفت کردن کفش آدم ها تا آنها نیز گم شده خویش را پیدا کنند، یعنی روابط دوباره بازسازی و سامان پذیرد.
   دوست خوبم، جنینی ناخواسته گاه بهترین نعمتی است که خدا به انسانی می دهد تا به این وسیله از برکات ماندگاری بهره مند شود. قدر آنچه خداوند به شما عطا کرده است را نیک بدانید.

   توصیه ویژه:
   قدر فرصت پیش آمده را بدانید و از آن در مسیر گرم کردن کانون خانواده و احیاء روابط بهترین استفاده را ببرید. روح مادر ناخواسته آکنده از مهربانی و گذشت می شود و این غریزه نیک می تواند بسیاری از گره ها را بگشاید و یخ روابط را آب کند. مهربان باشید و دوست داشتنی و هوشیار. حق هر کسی را به او با نیک اندیشی عطا کنید تا دل ها در کنارتان آرام گیرند.
   برای ارسال خواب جدید به لینک ارسال خواب در فهرست بالای سایت مراجعه کنید.

 3. با سلام
  من دیشب خوابی دیدم، این اولین بار بود که همچین خوابی میدیدم، در خواب من در میهمانی بودم و کیف و کفش پاشنه کوتاه سرخابی داشتم که برای اولین بار بو میپوشیدم، در میهمانی کفش هایم گم شد، من مجرد هستم ولی متوجه شدم که کفش مرتبط با همسر است، من یک خواستگار هم دارم، تعبیر خواب من چه هست؟

 4. با سلام مدتی پیش خواب دیدم کفشم گم شده است تعبیر ان چیست در همان خواب دائی مرحومم از من رو بر گرداند وبا من صحبت نکرد واجازه نداد که روبوسی کنم .با تشکر

 5. سلام مدتهاست که خواب می بینم دارم میرم خرید گاهی خرید هم میکنم و چند بار دقیقا خوابم به طور کامل تکراری بود مثلا از یه مغازه خواص و یه فروشنده یه لباس خواص رو می خریدم
  لطفا تعبیرشو بهم بگید چون مدام داره خوابم تکرار می شه
  مرسی