گربه ها سوره والعصر می خواندند

گربه-روبان-قرمزراضیه:

سلام وخسته نباشید.
من الان چند شبی هست که مرتب خواب میبینم. محور مشترک تمام خوابهام هم یه زن است.
شب اول دیدم مادرم توی اتاق اولی خونه قبلیمون زیر یه لحاف قرمز رنگ خوابیده یه زن بالای سرش نشسته در ورودی به شدت صدا میداد نزدیک که شدم دیدم چند تا گربه که دور سرشون نوار قرمز رنگ داشتن به در میزدن من پشت در را گرفتم اما ترسیده بودم شروع کردم به خوندن قران یکی از گربه ها گفت قران میخونی خب ما هم بلدیم یعد شروع کرد به خوندن سوره والعصر.در ضمن بخش الیاف طلایی ذهن خیلی جالب ومفیده.

تفسیر:
دست از تظاهر و خودفریبی بردارید. درون شما بزرگترین دشمن بشر (یعنی نفس اماره) بیدار شده و بر دیواره های وجودتان می کوبد تا تسلیم شهوات دور و درازتان شوید. آیا می خواهید تسلیم شود؟ آیا می خواهید معنویت را در قربانگاه تمایلات نفسانی ذبح کنید؟ این شما هستید که تصمیم می گیرد؛ اما اگر می خواهید انسان بمانید و از معنویت درونتان نگهبانی کنید، راهش خودآگاهی عملی است.
در واقع، اتاق مورد نظر عکسی ایکس ری از درون روان شماست. قیافه زن ناشناس را به دقت به خاطر بیاورید. خصوصیات چهره او همان خصوصیات اخلاقی است که نفس اماره درون شما ایجاد کرده و در حال بلعیدن وجودتان است. او بالای سر مادرتان نشسته، همان طور که گربه ها ربان قرمزی به سر بسته اند. پس، داستان خواب مربوط به اندیشه ها و فکرهایی است که شما در سرتان می پرورانید و شکل زیبایی به آنها می دهید تا برایتان لذت بخش باشند.
حالت نشسته زن سیطره غرایز نفسانی بر شما را در شرایطی نشان می دهد که قوه نقاد و پرورشی وجودتان هوشیار نیست. مگر مادر چه می کند؟ حواسش به فرزند است و تربیت او را به عهده دارد تا مرتکب خطایی نشود. هنگامی که مادرتان خواب است، یعنی در حالتی که قوه انتقادی و سیستم اعصاب روانی شما به خواب رفته است، غرایزتان مانند ویروس اچ آی وی درون روحیات شما نفوذ کرده و در حال نابودی شخصیت معنوی تان هستند.
گربه موجودی شاد و پر از انرژی است. در رویای شما، غرایز پرکشش را نشان می دهد که در حال تسخیرتان هستند؛ اما چه باید کرد؟ گربه راه را نشان می دهد. سوره والعصر بیدار باش روح است. باید مادر درونتان را بیدار کرده و دریابید ذهنیات غلطی که درونشان غوطه می خورید، تاریک و مهلک هستند.
نسبت به مکرآفرینی نفس اماره هوشیار که شوید، کار تمام است.

پاسخ راضیه:

سلام خیلی ممنون
حرف حساب جواب نداره اتفاقا چند وقتی هست جنگ درونی دارم…