کیک تولد بر سنگ قبر

کیک-قرمزستاره:

با سلام خدمت شما
من این خواب دیشب دیدم اگر لطف کنین تعبیرش کنین ممنون می شم

خواب دیدم که امتحاناتم تموم شده و ماه تیر است و من برای تعطیلات به منزل برگشتم و وقتی وارد منزل شدم فقط هال خانه با سنگهایی که بر روی مزار ها می گذارند سنگفرش شده بود که در وسط آن سنگهای مزار ۲ قبر دیدم که یکی کاملا با سنگ پوشیده شده بود به نام خودم که تاریخ مرگ و تولدم رویش بود که خاطرم نیست روی قبر من یک کیک قرمز رنگ با شمع های زیادی که روشن بود تزئین شده بود و قبر کناری خالی بود و پدرم بالای سرش نشسته بود و به سمت من برگشت و گفت: دخترم شمع هایت را فوت کن که تولدته. و حضور خواهرم رو هم تو اونجا احساس می کردم ولی نمی دیدمش.می خواستم حرفی بزنم و بگم که تولدم تیست اما صدایم در نمی آمد.
لطفا این خواب من را تعبیر کنین…………

تفسیر:

در میان بسیاری از خانواده ها، زن بودن بدبختی بزرگی است. زن بودن باعث می شود تا نادیده گرفته شوی و حقوقت زیر پا گذاشته شود. فرصت رشد و رسیدن به آرزوهایت را می گیرند، تا به رفاه و لذت خودشان برسند و این توهینی بزرگ به روح انسانی زن است. دوست خوبم، وقتش رسیده امتحانتان را خوب پس دهید و نشان دهید فراتر از جنسیتتان به عنوان یک انسان اهداف و آرزوهایی دارید که حاضرید برای آن ها با تمام توان بجنگید.
تعطیلات حق فرد برای آسودگی و آرامش است و امتحان سطح آمادگی را نشان می دهد. رویا در همان ضرباهنگ نخست مشخص می کند با وضعیتی روبرو هستید که لازم است حقوقتان را بشناسید و آمادگی صیانت از آن ها را داشته باشید. اما، موضوع چیست؟
هال خانه محلی برای حضور همه خانواده و بازتاب حقوق مساوی اعضاء است. در این بین، سنگ قبر اشاره به قطع کردن و بریدن فرصت دارد. رویا شرایطی را نشان می دهد که فرهنگ محیط قصد دارد مانع پیشرفت شما شده و متوقفتان کند. آن گور خالی نیز می تواند اشاره به خواهرتان داشته باشد و نشان دهد شکست شما می تواند باعث ادامه این روند غلط و در نتیجه تباه شدن زندگی خواهرتان شود.
دوست عزیز، عدد دو (تعداد قبرها) نمایشگر این واقعیت نیز است که باید با تمامیت احساس و منطقتان علیه چنین وضعیتی قیام کنید و از تجاربتان بهره برده و اجازه چنین بی عدالتی را ندهید. در رویای شما، پیداست که پدرتان شخصیتی متوقف ساز دارد؛ یعنی به جای آن که به اعضاء خانواده بال و پر پرواز و خودشکوفایی بدهد، مانع آن ها شده و با تصمیمات نادرستش سد راهشان می شود.
به خودتان و مهارتهایی که در جریان زندگی به دست آورده اید اتکا کنید و موانع پیشرفت را از سر راهتان برداید. انسانی که از درون تسلیم شرایط نشود، راهی برای موفقیت پیدا می کند.