تعبیر خواب بچه پسر زیبا

پسر بچه-زیبافریده:

با سلام
امروز یکی از دوستام باهام تماس گرفته و میگه دیشب منو در خواب دیده آیا تعبیر خواب برای من هست یا دوستم؟
بنده مجرد هستم ولی دوستم در خواب دیده که من یک پسر بچه ی بسیار زیبا و خوشگلو تپل دارم و من هم مدام قربون صدقه ی پسرم میرفتم.
ممنون میشم این خوابو تعبیر کنید.با تشکر.

تعبیر خواب:

درباره شما می توان گفت، احساسات مادرانه تان سلامت و بجاست. فراتر از آن در کارها اانرژی مثبتتان را بروز می دهید و این همان ویژگی است که دوستتان باید از آن الهام گرفته و سرلوحه کارهایش قرار دهد؛ یعنی اگر هدفی را دنبال می کند، با روحیه مثبت و آکنده از امید ادامه مسیر دهد و با اشتیاق کارهایش را پیش ببرد تا جام موفقیت را به دست آورد.
پسر بچه زیبا نماد بهره ای نیکو و به کمال است که آدم برای داشتن آن باید به خود ببالد و سرشار از حس خوشایندی شود. در حقیقت، مثل این می ماند که شما آرزوی قبولی در رشته پزشکی دانشگاه تهران را داشته اید و بعد موفق به ورود به آن شده اید. در این حالت، باید با تمام انرژی برای ادامه تحصیل تلاش کنید. آیا این همان چیزی نبوده که عمیقا خواستار آن بوده اید؟ پس طبیعی است که دیگر هیچ بهانه ای برای کندکاری وجود ندارد.
دوست شما لازم است نگاهی دوباره به زندگی و اهدافش بیاندازد. آیا خداوند برایش بسیاری از خواستنی ها را محقق نکرده است؟ اگر کمی درنگ کند، در می یابد، در جای درست و مسیر درست قرار داد و منطقا هیچ دلیلی برای بهانه گیری و بی انگیزگی وجود ندارد. پس، شادمان و سرشار از پله های تعالی پیش برود و لحظه ای به یاس و دلسردی اجازه بروز ندهد.

۸ نظر

 1. سلام من حول و حوش ساعت ۴ الی ۵ صبح خواب دیدم که تو بیمارستان هستم ویک فرزند پسر خیلی زیبا در آغوشم هست مادر و خاله ی من هم کنارم هستن .وسراسم بچه با پدرش بحثمون شد .و پدرش رفت و من خیلی نگران ازاینکه اسم مورد علاقه ی من رو انتخاب نکرده از خواب بیدارشدم .درحالی که من مجرد هستم.ولی آقایی که پدر بچه بود رو میشناسم و بهش علاقه دارم.ولی هنوز ازدواجی بین ما صورت نگرفته.تعبیر این خواب چیست ممنون میشم از راهنماییتون

  • با سلام، اگر خودتان را صاحب سهم بزرگ در چیزی می دانید، دلیل نمی شود نقش دیگران را نادیده بگیرید و کلاهتان را یک طرفه به قاضی ببرید. آیا در زندگی دوست دارید حرف حرف خودتان باشد؟ آیا این خصیصه را مادرتان نیز دارد؟ بعضی وقت ها یک خواب می تواند جرقه ای برای تغییر باشد. یادبگیرید با دیگران چگونه به تفاهم و سازگاری برسید. دیگران می توانند ما را بسیار قوی تر از آنچه هستیم، بکنند.
   شناخت خدا تکلیف است. در کارگاه پندار نو، درس های شناخت را تمرین کنید: http://goo.gl/u5miGv

 2. با عرض سلام و خسته نباشید؛ من خواب دیدم می خوام زایمان کنم -انگار خونه پدری ام بودم – یه دکتر بود که بی حس کرد و من به طور طبیعی (بدون درد) خیلی سریع و راحت زایمان کردم در همین حین بچه ام رو دیدم خیلی هم خنده رو بود. این موضوع برام جالب بود که چند ماه هست که برای بچه دار شدن اقدام کردیم ولی هنوز موفق نشدیم. با خودم میگفتم من باردار بودم و بی خبر بودم…. چند نفری هم اونجا بودند گفتند حالا ببین جنسیتش چیه؟ لباسش رو که باز کردم دیدم پسره ولی (عذر می خوام از اینکه بی پرده صحبت می کنم) آلت تناسلیش یه ایرادی داشت اولش شوکه شدم ولی بعد پیش خودم گفتم چیزی نیست با جراحی درست میشه. بعد بچه را بغل کردم که ببرمش خونه خودمون.البته خونه ی توی خواب با خونه ی خودمون فرق داشت. از دور شوهر و مادر شوهرم رو دیدم که خیلی خوشحال شدند وقتی منو دیدند. جلو اومدند و شوهرم بچه را بغل کرد و خیلی خوشحال بود.
  اگر پرحرفی یا بی ادبی کردم بازم عذر میخوام. ممنون میشم خوابم رو تعبیر کنید.
  با تشکر

  • شما یک نقطه مثبت دارید: رویکردتان به مسائل منطقی و حل مسئله ای است. اما، یک نکته است که از آن غفلت می کنید و لازم است آن را بدانید: رویکرد مثبت و عقلی شماست که جهان شما را می سازد. هنگامی که رفتار معقولانه و صحیحتان را در پیش می گیرید، انرژی مثبتی در محیط منتشر کرده و مسبب بهبود اتمسفر زندگی خود و نزدیکانتان می شوید. پس، با اعتماد به نفس و ذهنی مثبت اندیش زندگی را پیش ببرید؛ یعنی اجازه ندهید، مشکلات شما را گرفتار تردید نسبت به درستی راهتان کنند.

 3. من خوابدیدم مادرم فرزند پسری بسیار زیبا به دنیا اورد و من خیلی دوسش دارم تعبیرش چیست

  • با سلام
   شما هنوز در مرحله دخترانه گی و عدم مسئولیت به سر می‌برید. خوردن میوه تازه و مجذوب شقایق شدن هنر نیست، حال باید یاد بگیرید مسئولانه وظایفتان را به عهده بگیرید.
   برای دریافت توضیحات بیشتر یا ارسال خواب جدید از مسیر «ارسال خواب» پیروی نمایید.

 4. سلام من چند شبه همش خواب بچه و بچه ها رو می بینم
  دیشب خواب دیدم بچه های بامزه و تعدادی گوسفند خواب دیدم که این گوسفندها همه رو ی پا ایستادند و با تک تک این بچه ها دست می دهند .ممنون میشم که تعبیر کنید.