تعبیر خواب پرتاب سنگ به سگ

سگمهسا:

سلام خسته نباشید …. دیروز خبر بدی از پدربزرگم بهمون رسید و دیشب هم مادرم این خواب رو دید و الان خیلی نگرانه ممنون میشم که تعبیرش کنید .

ایشون خواب دیدن که تو قبرستونی که مادربزرگم دفن شده هستن و دارن باهاشون حرف میزنن و مادربزرگم میگفت برو به پدرت کمک کن پدرت به تو نیاز داره ( مادربزرگم سال هاست که فوت کردن و علاقه ی شدیدی هم به پدربزرگم داشتن ) مادرم یهو به خودشون میان و متوجه میشن که نصفه شبه و هنوز توی قبرستون هستن و همون موقع یه موتور میاد و رد میشه و مادرم تصمیم میگیرن که دنبال موتور برن به بالای تپه که خونشون بود چون هیچ نوری غیر از نور موتور اونجا نبود ولی همون موقع یه سگ جلوی راهشون رو میبندن و ایشون همینطور تلاش میکردن که به بالای تپه برن ولی سگ نمیزاشت ایشون برن و طی تلاش برای فرار از سگ عرق کرده بودن تا خواستن خم بشن و یه سنگ بردارن و به سمت سگ پرتاب کنن یهو از خواب پریدن !!
خواهش میکنم هرچه زودتر این خواب رو تعبیر کنید !! ممنون !!

تعبیر خواب:

به مادرتان بگویید، تعلل، کم طاقتی و در نتیجه بدرفتاری را کنار بگذارند و به وظایف انسانی شان با بردباری و متانت عمل نمایند. یک آدم ضعیف زمانی که کار کمی سخت می شود، شروع به پرخاشگری و ابراز نارضایتی می کند؛ اما انسانی بزرگ هرگز این گونه نیست. زنانی را می شناسم که در سخت ترین شرایط همچنان با لبخند به وظایف خود عمل کرده و آرامش خانواده یا مردمی که خدمتگزارشان بوده ان را حفظ می کنند.
مادر می گوید برو به پدرت کمک کن به تو نیاز دارد. مادر نماد روح حمایتگر است. درست مثل سگ که تعبیر خواب سگ حامی و پشتیبان و نگهبان است. قبرستان نیز نماد آدم هایی است که دیگر فرصت زندگی ندارند و شما ناگهان به خودتان می آیید و نیمه شب شده و هنوز در قبرستان هستید؛ یعنی باید قدر فرصتی که دارید را بدانید. اما نیمه شب نماد تاریکی و عدم تشخیص راه است. به راستی راهی که می توان به خانه رسید و آرامش را برای عزیزانتان فراهم آورد کدام مسیر است؟ اولین نشانه آن این است که بر فراز تپه قرار دارد، یعنی باید برای رسیدن به آن عرق بریزید و تلاش کنید و سختی ها را تحمل نمایید. نماد دوم در موتور سیکلت است که راه را نشان می دهد و نور چراغ آن هدایتگر شماست. موتور سیکلت از میان موانع به سرعت رد شده و نماد چابکی و انعطاف پذیری است. اما، مهمترین نماد همان سگ است که برابرتان می ایستد؛ زیرا برای پیمودن راه دشوار نیاز دارید روحیه حمایتگر (نماد سگ) را در خویش بازیابید. بدون آن، قطعا سختی ها باعث خواهد شد تا کم طاقتی نشان داده و با سنگ شیشه دل آدم ها را بکشنید. منظورم را که متوجه شدید؟!
انسان زمانی می تواند به دیگران خدمت کند و فضای امن و آرامش را برایشان فراهم آورد که آکنده از حس حمایتگری و تعلق خاطر باشد. بدون این حس متعالی هر آدمی به سادگی برابر مشکلات کم آورده و رفتار ناخوشایندی از خویش بروز می دهد.
تعلل را کنار بگذارید، همانند موتور سوار بر موانع راه چیره شوید و همانند یک موجود وفادار سختی راه را به خاطر کسانی که دوستشان دارید، تحمل کنید و به آنچه بایسته است عمل نمایید. مشکلات بزرگ سر راه انسان های بزرگ قرار می گیرند. بزرگی روحتان را نمایش دهید.

۱۳ نظر

 1. سلام.چنروزه خوابمو فرستادم اینجا.دنبال تعبیرشم.لطفا جواب بدید ممنون

  • بعضی خواب ها به عنوان نمونه تحلیل می شوند. چنانچه علاقمند به تعبیر خوابتان هستید، لطفا از مسیر «ارسال خواب» در فهرست پیروی کنید.

 2. باتشکر خسته نباشید.

 3. من دختر خالم فوت شده تقریبا ۵۴ روز میشه .
  من خواب دیدم داریم به سمت قبرستون میریم و زن ها وایسادن قبرستون خالی شه ولی منو دوستم زود تر دویدیم و به قبرستون رسیدیم و تمام این مدت یکی از زنای همسایمون همش داد میکشید که نرین ما که رسیدیم اونجا پر بود از گوسفند که چرا میکردند و سه تا سگ هم بود سگ ها واق واق میکردند که به سمت ما بیان ولی ما با سنگ میزدیم و می رفتن .خلاصه ما به سرقبر دخترخالم تو خواب رسیدیم و گریه کردیم بعد یه روضه خوان گفت پسر های این سمت قبر بشینن و دختره اون سمت قبر و پسرا و دخترا هممون جوون بودیم اونجا شیرینی پخش میکردند بعد منی که گریه میکردم با یکی از آشنا هامون خندیدیم بعد من یه قبر دیدم که اسم و فامیل یه نفر روش بود مرد ها اون قبر رو برداشتند و لا اله الا الله گفتن و بردن و پیش من گذاشتن تقریبا بعد من که توشو نگا کردم یه نفر گذاشته بودن که روش کفن بود و به نظر می رسید که بچس و روش یه عالمه گل چیدن…
  ببخشید طولانی شد من واقعا سر در گمم میشه تعبیر شو بگین واقعا ممنون میشم.

 4. با سلام و خسته نباشید
  ببخشید من یه خوابی دیدم واقعا عجیب میتونم اینجا توضیح بدم و از شما جواب بشنوم آیا؟

  • با سلام. می توانید اینجا بگذارید و جواب خلاصه رو براتون می گذارم. همچنین می تونین از مسیر ارسال خواب استفاده کنید که در اون صورت پاسخ مشروح خواهد بود.

   • سلام ببخشید من خوابی رو که دیدم گذاشتم اینجا ولی ۴ روز پیش اما جوابی دریافت نکردم تا الان .. شما جواب رو نگذاشتین یا برای من بالا نمیاره؟؟؟؟
    شرمنده آخه من عجله دارم بخاطر همین

    • با سلام، خوابهای محدودی رو می تونم در طی روز تحلیل کنم. خواب شما رو هم تو نوبت قرار می دم. طی این چند روز تحلیل می شه. اگر نشد، عصر پنجنشبه یادآوری کنید.

     • چشم ، خیلی ممنون

     • باز هم سلام .
      من تعبیر خوابم هنوز به دستم نرسیده شما گفتین روز پنجشنبه یادآوری کنم ولی نشد و امروز یادآوری میکنم . پس لطفا برای منم توی نوبت قرار بدین خواهشااااا

     • سلام دوست خوبم
      متاسفانه حجم کارها زیاد است. گره ای که شما در زندگی دارید، رفتار خودمحورانه یا بهتر است بگویم گاها خودسرانه است. مراقبت بیشتری داشته باشید. سه عدد احساس و سگ نماد نگهبانی و مراقبت است. اگر ما سرمان را بگیریم و هرجا دلمان خواست برویم و هرچه دلمان خواست بکنیم، حکایت آن مرده کفن پوش می شود.
      در واقع، او بچه است، تا نشان دهد، شما با رفتار محاسبه نشده و اعتماد به نفس بیش از حد می توانید به خودتان آسیب زده و مسیر رشد و موفقیتتان را مسدود کنید.
      از ماست که بر ماست. درایت بیشتری داشته باشید، به محیط و الزامات آن توجه کنید و اگر لازم شد، با دیگران مشورت کافی داشته باشید تا از رفتار هیجانی و مخاطره آمیز فاصله بگیرید.
      قبر هم یادمان است. آن دختر خاله ای که از دست داده اید در واقع راه صحیح را به شما نشان می دهد. تجارب او را مرور کنید تا درک کنید، غفلت و خودسری می تواند مصیبت بار باشد.

 5. سلام من دیشب خواب دیدم که به کربلا میخواستم با گروهی برم که از خواب پریدم لطفا تعبیر آن را میگید باتشکر سلطانی از شیراز

  • در جمع هستید ولی تنهایید. در سفر پر رنج زندگی باید روح پر گذشت و بزرگواری داشته باشید. رنج کشیدن از دیگران و انسان ماندن، هنر فرا انسنی است.
   برای توضیحات بیشتر یا فرستادن خواب جدید از مسیر “ارسال خواب” پیروی کنید.