پایین تنه لخت پدر

minaجرات-جسارت:

سلام دوستم مرسی که هستین که خوابام تعبیر کنین چون از خوابام میترسم خواب دیدم اما درست یادم نیست انگار بابام تو خواب پایین تنش لخت بود و پشت کرده بود و یه چیزی پشتش بود (منظورم از پشت باسن هست)بعد رنگشم روشن بود و متورم بود وبهمون نشون میداد هیچکس نگاه نکرد غیر از من .خواهرمم خواب دیده دندون نیشش شکسته نصف شده و خون خیلی زیادی ازش میره توروخداااااااا بگیدددد هممون ترسیدیمممممم.برای یکی از سایتهام که نوشتم منو ترسوند کفت تعبیرش بد هست مراقب بابات باش صدقه بده لطفا خواهش میکنم تعبیر کنین خیلییییییی ناراحتم.

تفسیر:

در مورد پدرتان نگران نباشید. ایشان فقط از اصول منطقی در اعمال و رفتارش پیروی نکرده و در نتیجه باعث زیان خود و اطرافیانش می شود. فرو رفتن چیزی به پشت نماد عمل اشتباه و غیرمنطقی است و نشان دادن آن به معنای کار خود را درست دانستن و به آن افتخار کردن است. برای مثال، فرد زن و بچه اش را ضرب و شتم می کند و بعد با افتخار می گوید، زدم تو دهنشون و… یا در تجارت غش روا می دارد و بعد آن را نشانه زرنگی و درایت خود می شمرد.
دوست خوبم، مزیت شما نیز قلب جسوری است که دارید و شما از آن آدم ها نیستید که به سادگی زیر سلطه بروید. زمانی که پدرتان خود را نشان می دهد، همه چشم بر می گیرند، زیرا آن شخص پدر و فرد مافوق است. نگاه شما و درنگتان نشان می دهد قلبی جسور دارید که به سادگی تحت سلطه دیگران در نیامده و قادر است کاری را که لازم است به انجام برساند.
اما به خواب خواهرتان بپردازیم. قلبش را قوی کند تا بتواند با مشکلات روبرو شود. دندان نیش وظیفه بریدن و دریدن را به عهده دارد. زمانی که دندان نیش شکسته شده و خون از آن می آید، یعنی با مشکلاتی رو برو می شود که اگر جسارت کافی از خود نشان ندهد، باعث تحلیل رفتن توانایی ها و تضعیف موقعیتش می گردند. برای مثال، در تیم ورزشی است و رقیبی برایش پیدا می شود که اگر بخواهد از رقابت با او بترسد و ضعف نشان دهد، باعث خواهد شد تا جایگاهش را در تیم از دست بدهد.
به خواهرتان بگویید، برای رسیدن به هدف یا حفظ موقعیتی که دارد، شجاعت کافی داشته باشد. به هر حال، شکست ها و چالش ها برای همه هست. آدم های موفق آموخته اند در برابر چالش ها جسارت داشته باشند و با حفظ روحیه به تلاششان ادامه دهند.