هم آغوشی با پسر ناشناس

زن-منطقزهرا:

سلام،حدود ۲-۳ سال پیش این خوابو دیدم اما تا حالا روم نشده برای کسی تعریفش کنم: من مجردم اما در خواب با یه پسر رو تختم تو اتاقم(همه چی مثل واقعیت بود) دراز کشیده بودیم در آغوش هم و همدیگر رو مالش میدادیم(از نوازش محکمتر بود) و روی هم غلط میخوردیم، بعد من بخش جنسی پسر رو در دهان گذاشتم…البته چهره پسر رو تو خواب ندیدم.

تفسیر:

از حرکات احساسی پرهیز کنید. آدمی که تحت تاثیر احساس و بدون تمیز عقل عمل کند، به سادگی دچار خطا و انحراف از مسیر می شود.
دوست خوبم، سه فاکتور مهم در خواب شما وجود دارد: محکم مالش دادن، به دهان گذاشتن عضو جنسی و عدم دیدن چهره و صورت جوان. دو فاکتور اول احساسی بوده و نشان می دهد فرد تحت تاثیر احساست شدید قرار گرفته است و فاکتور سوم نشان می دهد که عمل فرد مبتنی بر شناخت صحیح مسئله نیست. در حقیقت، چهره هویت فرد را نشان داده و در رویا نماد شناخت است. زمانی که چهره جوان را نمی بینید، یعنی شناخت درستی از صحت کاری که می کنید ندارید. شاید آن جوان دیو باشد یا پری؟ آیا می توان با هر کسی خوابید؟ اینها سوالهایی است که وجه نامشخص چهره جوان در خود دارد. بنابراین، خواب به شما هشدار می دهد به اصطلاح جوگیر نشده و مراقبت کنید رفتارتان احساسی نباشد.
انسان سلامت، از افتادن در گردپیچه احساسات پرهیز می کند و اعمالش را بر مبنای شناخت دقیق مسائل سامان می دهد. در قرآن داریم، خداوند به انسان نفس را بخشید، به تحقیق رستگار شد کسی که پرهیزگاری کرد. پرهیزگاری هم این نیست که جلوی غریزه جنسی را بگیریم، در این است که تحت تاثیر احساسات حق را ناحق نکرده و از مرزهای اخلاق و ارزش های انسانی عبور نکنیم.

۲ نظر

  1. Ba salam dar poste morde dorugh nemige khabam ro neveshte buam vali shoma faghat taeedesh kardin…yani tafsiresh nemikonin?

    • با سلام و عرض پوزش. فقط خواب هایی که در بخش ارسال قرار دارند انتخاب و تایید می شوند. اگر خواب شما در بخش دیگری تایید شده، احتمالا اشتباه سهوی بوده است.
      شادکام باشید.