تعبیر خواب طلاق ، همسر و معرفی دوست دختر !

همسرمهسا:

سلام خسته نباشید من باردارم و تو این مدت خواب می بینم که همسرم یک زن دیگر را به عنوان دوست دخترش معرفی می کند و من در خواب گریه می کنم و به دنبال کارهای طلاقم……….. تو این مدت مرتب این خواب رو به صورت های مختلف میبینم…..ممنون میشم برام تعبیر کنید چون خیلی فکرمو مشغول کرده.

تعبیر خواب :

انفعال را کنار بگذارید و برای حقتان بجنگید. روحیه حق خواهی یکی از صفات برجسته انسان های موفق است. چرا باید راحت با زیاده خواهی دیگران کنار بیایید و اجازه دهید به حقوق شما تعدی کرده و از سکوتتان سوء استفاده نمایند؟
تعبیر خواب همسر یاری دهنده و کمک کننده است، اما فردی را هم نشان می دهد که قلب او متعلق به شماست. بنابراین، زمانی که به شما دختری را به عنوان رقیب معرفی می کند، منطقی ترین عمل مبارزه برای حفظ داشته تان است. چرا باید راحت میدان را خالی کرده و اجازه دهید تازه رسیده ای آن را برباید؟ در این بین، تعبیر خواب طلاق شکستن ارتباط و قطع کردن میثاق است و کارهای طلاق را انجام دادن پرداختن به امور در راستای خالی کردن میدان را نشان می دهد. در حالی که شما باید برای داشته هایتان ارزش قائل شده و برای حفظ آن ها به انجام اعمال لازم بپردازید. در واقع، خواب وضعیتی را نشان می دهد که تعهدات شما به چالش کشیده شده اند. آیا باید جا خالی کرد و از زیر بار پذیرش مسئولیت گریخت؟ تعبیر خواب گریه انفعال و پذیرش ضعف و کاستی است و دوست دختر دلبستگی مبتنی بر منافع متقابل را نشان می دهد.خواب با ظرافت قصد دارد نشان دهد رفتارتان مانند یک دوست دختر نباشد، بلکه ماهیتی مبتنی بر تعهدات زناشویی را مد نظر قرار دهید.
پیام خواب بسیار گسترده است و در تمام زمینه های زندگی شما را فرا می خواند تا از حقوقتان پاسداری کنید؛ اما این توصیه را هم می کنم که جهت حفظ زندگی شادکامانه برای همسرتان فضایی خوشایند و دلپذیر آماده کنید. حامله بودن دلیل نمی شود تا نیازهای مشترک را نادیده گرفته و رفتاری سرد پیشه کنیم. اگر احساس می کنید در قبال همسرتان سرد مزاج شده اید، بهتر است به مشاور مراجعه کرده و توصیه لازم در این باره را جدی بگیرید. در حقیقت می خواهم بگویم، باردار بودن باعث نشود تا همسرتان را نادیده گرفته و او احساس خلاء کند.
این توصیه را که کنار بگذاریم، معنای خواب تاکید بر روحیه قوی داشتن و حراست از داشته هایتان است.