تعبیر خواب دریا طوفانی بود

دریای مواجرها:

سلام خواب دیدم دریا طوفانیه و لب دریا ایستادم و نگاه میکنم که همسرم میاد یه شمش طلا میزاره توی دستم ……

تفسیر:

ظواهر دنیا چشمتان را به روی تهدیدات و مشکلات پیش رو نبندد. گاه انسان حواسش پرت ثروت و رفاه و تفریحات زندگی شده و درک نمی کند تندبادی منافع اصیل و حیاتی او را به مخاطره انداخته است. برای مثال، زن آنچنان درگیر تجملات و رفاهی که همسرش تدارک دیده می شود که توجه به احساسات همسرش را فراموش کرده و زمانی به خود می آید که دریا دریا فاصله میانشان افتاده است.
تعبیر خواب شمش طلا تجملات و زیبایی های دلربای دنیایی است. تعبیر خواب دریا گستره تجاربی است که با آن ها روبرو هستید و دریای طوفانی به وضعیت مخاطره آمیز اشاره دارد. زمانی که همسرتان در دستان شما شمش طلا را می گذارد، یعنی توجه شما را از مخاطرات معطوف به سرگرمی ها می کند. یک مثال این رویا، فردی است که قصد کلاهبرداری یا سوء استفاده از آدمی را دارد و با تحریک حس طمع انسان تلاش می کند آدمی را به دام بیفکند.
اجازه ندهید ظواهر دنیا و جلوه های خیره کننده نگاه شما را از خطرات موجود و ماهیت مشکلات منحرف کند. هوشیار و متوجه که باشید خودتان می توانید راه حل مسائلتان را بیابید.

۲ نظر

  1. سلام

    من یه دختر مجرد هستم خیلی وقت پیش یعنی ۱۳ تیرماه امسال (شب تولدم) یه خواب خیلی عجیب و رنگی در مورد دریا دیدم می خواستم بدونم هنوز بعد از گذشت چند ماه باید منتظر تعبیرش باشم یا این که تعبیر شده و من متوجه نشدم؟ هنوز با تمام جزییات به خاطر دارمش.

    خوابم این بود : خواب دیدم تو یه تک اتاق نزدیک ساحل به همراه ۲ مرد که می شناختمشون (یعنی احساسم این بود) ولی صورتشون رو نمیدیم، هستم و همه جا بارون شدیدی میاد و آب به داخل خونه میاد و ما تلاش میکردیم آب ها رو خالی کنیم بعد از اون دیدم که بارون بند اومد و من به جلوی تنها پنجره اون اتاق رفتم و دیدم که آب دریا تا ۱۰ سانتی متری زیر پنجره بالا اومده ولی آروم و آرومه و هیچ موج بلندی نداره، و به ما هم آسیبی نرسیده بعد خوشحال از این که بارون بند اومده از اتاق خارج شدم و دیدم روی یه اسکله چوبی خیلی قشنگ که یکم خیس شده هستم و بعد کمی رفتم جلو و به دریا نگاه کردم زلال زلال و خیلی زیبا بود طوری که کف دریا رو میشد دید ( چیزی شبیه به این عکس http://discoveringice.com/wp-content/uploads/2012/03/Crystal-clear-turquoise-waters-of-Isla-de-Rosario-Cartagena-Colombia.jpg) و یه چیز نقره ای رنگ مثل یه کشتی زاویه دیدم رو محدود کرده بود به نزدیک اسکله .