نام فرزندم را علی ابن ابیطالب نوشت

علی-ابن-ابیطالبساناز:

سلام.خواب دیدم صاحب پسری شدم که مسئول ثبت احوال اسمشو گذاشته بود حضرت علی ابن ابیطالب (ع).صبج اون روز همسرم تصادف شدیدی کرد ۲ماه بعد خدا به ما ۱پسر داد.ولی اسم علی رو تو گوشش صدا کردیم و اسمشو گذاشتیم مهرزاد. مهرزاد من با ناراحتی قلبی مادرزادی متولد شد.بعد عمل مهرزاد واقعه عاشورا رو خواب دیدم.۱سری گاومیش رم کرده و خانم هایی که چادرهاشونو آتیش می زدن.خیلی مضطربم.تعبیر خواب من چی میتونه باشه.تا تشکر.

تفسیر:

اجازه دهید به تفسیر خواب اولتان بسنده کنیم.روح بزرگی دارید. تربیت روانی تان به این گونه بوده که مشیت را هرچقدر که دشوار باشد بپذیرد و در برابر خدایتان سر عناد بلند نکنید؛ و آیا این برجسته ترین صفت امام اول شیعیان نیست؟ علی که بر جای محمد خوابید، علی که حق خلافتش را غصب کردند و علی که حکمیت را پذیرفت. و هنگامی که مسئول ثبت نام فرزندتان را علی می گذارد، به زنی اشاره دارد که چون همسرش در هم کوبیده می شود و فرزندش با بیماری قلبی دنیا می آید، در قلبش برابر خدا نمی آشوبد و سر به تسلیم فرو می آورد.
شما، تمایلات نفسانیتان و خواستهایتان را به خوبی مهار می کنید و حاضر به عبور از خط قرمزها نیستید. دوست خوبم، کاش دیگران نیز این نوع بودن را می آموختند.
اما، معنای دوم خواب هشداری است که مراقب باشید، بهره ای به شما داده نشود که شبهه داشته باشد. فرزند نماد بهره و مسئول ثبت تایید کننده صحت آن است. هنگامی که نام فرزندتان را حضرت علی می نویسد، یعنی برای شما بهره ای مشخص می کند که باید ببینید حق داشتن آن را دارید یا خیر. دوست خوبم، دنیا مکار و به دام کشنده است. حتی در شرایط سخت و نیاز نیز مراقبت کنید، طبع انسانیتان چون علی وارسته از تعلقات مادی باشد. هر چیزی را تا حلال بودن و روا بودنش را باز نشناخته اید نپذیرید و میلتان باعث نشود بر جایگاهی که از آن شما نیست، بنشینید.

یک نظر

  1. خیلی ممنون از تفسیر بسیار ریبا وحکیمانتون.آرامش زیادی با این تفسیر به من دادین.امیدوارم منم لیاقت اینرو داشته باشم تا برا پسرم مادری لایق و الگویی درست باشم.