تعبیر خواب مهمان ناخوانده

غروبسعیده:

باسلام وخسته نباشید،من خواب دیدم مهمان ناخوانده ای به خونه ما اومده اون مهمان دایی من بودکه سالهاست به خونمون نیومده و مابسیارمتعجب بودیم حتی برای نهار خونه ی ماموند.از طرفی دنباله خواب دیدم به دیدن یکی از عمو هایم رفتم که او هم سالهاست رفت و آمدی نداره ومن از دیدنش خوشحال بودمو باهاشون روبوسی کردم.ممنون میشم بگید تعبیر خواب دیدن این افراد که در بیداری سالهاست رفت و آمدی باهم نداریم چیست.

تعبیر خواب :

رقصنده ای که جسارت رفتن روی سن را نداشته باشد، هرگز شکوه پرواز بر نوای موسیقی و چرخش و موج و نوسان را درک نخواهد کرد. اجازه ندهید موانع بی بها مانع از بروز عمیق ترین احساساتتان شوند.
دایی سال ها نیامده و حضورش شکستن پیله ای است که ما گرد خود می پیچیم و با آن خود را محصور می کنیم. آیا ارزشش را ندارد؟ آیا ارزشش را ندارد به خاطر خوشحالی که شما با دیدار عمویتان تجربه می کنید، از غرورها و دلخوری های بی جا بگذریم؟ مهمان هم از دیدار ما شاد می شود و هم ما را شاد می کند. بنابراین، مهمانی نوعی بهره دو جانبه است.
دوست خوبم، هنگامی که از موانعی که خودمان ساخته ایم می گذریم، با تجربه ای با شکوه از مهربانی روبرو می شویم.
پیام رویا برای شما این است: تردیدها را کنار بگذارید. به روی سن زندگی بروید و زیباترین رقص زندگی تان را بکنید. هنگامی که شما خودتان باشید و احساسات درونیتان را با دیگران به اشتراک بگذارید، همه منتفع می شوند و آرامشی عمیق (تعبیر خواب خانه) بر زندگیتان حاکم می شود- آرامشی که دیگر بوی حرمان ندارد، بلکه آکنده از عطر گل های بهاری است.

۳ نظر

  1. اتفاقا من خیلی خوابم شبیه شما هست و تفسیرش رو پیدا نکردم
    امروز صبح خواب دیدیم عموی من که ساکن شهرستان است سرزده با کسانی که با وی نسبتی ندارد اما از اقوام من هستند و من از اون اقوام درلخور هستم به خانه ما در تهران آمدند . من با عمو روبوسی کردم اما به دیگران که همراه وی بودند محل نگذاشتم
    تعبیر چیست؟

  2. null
    سلام من خواب دیدم که عشقم به صورت کاملا مخفیانه اومده خونمون مهمانی.