تعبیر خواب سینی و خاله ام با لباس عروس

لباس عروسنوا:

سلام خسته نباشید

این خواب رو خاله من در مورد من و جریان من دیده. خواب دیده که مراسم جشن در منزل ما در حال اجرا است و من و خاله ام هر دومون لباس عروس پوشیدیم که مادر من میاد و به خاله من یک دست کت و دامن مجلسی خیلی شیک می ده که جای اون لباس عروسی که به تن کرده بود بپوشه و بقیه هم تدارکات جشن رو آماده می کنند که خاله من پدر و مادر نامزدم رو که میان تو خونه رو می بینه و میاد تو اتاقم و منو که با لباس عروس رو تخت دراز کشیده بودم رو تکون میده که زود باش خانواده نامزدت اومدن برو جلوشون . دست خاله من یک سینی بوده پدر نامزدم از خاله من می پرسه که این ماهیه ؟ خاله من اول بدون اینکه نگاه کنه به سینی می گه نه بعد که نگاه می کنه می گه بله بفرمایین و پدر نامزدم هم یک تکه از ماهی سرخ شده رو بر می داره و می خوره.

خیلی ممنون میشم این خواب رو هم تعبیر کنین.

تفسیر:

همچنان امیدوارید و همچنان در سودای وصلت با مرادتان به سر می برید. در لباس عروس خواب بودن روی تخت همین معنا را می رساند. زنی کاملا آماده و آرزومند کامیابی؛ اما خواب بودن نمادی از عدم توجه به واقعیات است. نوای عزیز، مشکل شما به پدر و مادر محبوبتان باز نمی گردد، اصل مسئله خود مرد است. اگر بخواهد، خانواده اش حرفی ندارند که هیچ چه بسا راضی هم باشند.
اما، پیام اصلی خواب درباره خاله تان است. او باید از مادرتان الگو بگیرد و بیاموزد همیشه لازم نیست در کانون توجه باشد. گاه باید فضا را به گونه ای فراهم کند تا دیگران در اوج قرار گیرند. این صفت را مادرتان دارد و به نحو شایسته ای هم از آن برخوردار است- آدمی که کارها را سامان می دهد و مجلس را آراسته می کند تا دیگران برخوردار شوند.
خاله تان لباس عروس پوشیده یعنی دوست دارد همیشه در مرکز توجه باشد و دیگران برایش کارها را به انجام برسانند. کت و دامن مجلسی شیک در نقطه مقابل به معنای کنار گذاشتن احساسات شخصی و فراهم آوردن لذت و خوشی برای دیگران است. اما، او حتی نمی داند در سینی که به دست دارد چه چیزی هست. بله، تعبیر خواب سینی غذا در دست داشتن برآوردن نیاز دیگران و خدمات رسانی است و ماهی البته تجربه خوشایندی است که می توان برای میهمانان فراهم آورد.
در حقیقت، خاله شما باید نقش مادری، همسری و میزبانی و کلا خدمتگزاری را فرا بگیرید. در نقش مادر باید نیاز فرزندان را تدارک ببیند، در نقش همسر به خواست های همسرش توجه داشته باشد، در نقش میزبان راحتی و خوشی مهمانان را تامین کند و در جامعه درک کند که قرار نیست همه برای او باشند، در جاهایی او نیز باید برای دیگران باشد.

۲ نظر

  1. دیشب خواب دیدم من و مادرم در یک جا مهمانیم بعد ی خانومی مرا برای سفره ابوالفضل دعوت کرد فقط خیابان رودکی یادم .همون لحظه هم دیدم با خواهر و برادرام سر سفره ابوالفضل هستیم اش رشته کشیدیم خوردیم بجز ی خواهرم که تو جا دراز کشیده بود. سفره خیلی بزرگ بود ادمهای زیادی هم بودن که من نمیشناختمشون .