تعبیر خواب مرده دروغ نمی گوید!

انرژی-منفینازنین:

سلام.من چند روز پیش خواب یکی از فامیلهامون که مرده بود را دیدم.ظاهرش ناراحت بود.ازش پرسیدم من کی میمیرم که بهم گفت.
میگن مرده دروغ نمیگه.آیا حقیقت داره؟خیلی نگرانم. تعبیر خوابم چیست؟

تعبیر خواب:

خواب هایی مشابه این را قبلا تفسیر کرده ام. دوست عزیز، با فکرهای باطل و انرژی منفی فرصت تغییر یا بهره بردن از شرایط را از خودتان نگیرید.
مرده کسی است که دستش از دنیا کوتاه است و خوشحال بودن یا ناراحت بودنش نمی تواند باعث تغییری در زندگی او شود. درواقع، تعبیر خواب مرده یعنی فرصتی که از دست برود، از دست رفته است. وقتی خواب مرده را می‌بینید باید گوش بزنگ باشید که مبادا با کم توجهی فرصتی بسوزد. در مثل هم داریم که آب رفته به جوی باز نمی‌گردد. اما، خبری که مرده می دهد نیز حکم پنداره را دارد. بنابراین، پیام خواب حاکی از پنداره ها و طرز فکر غلطی است که می تواند حکم ترمز را برای شما بازی کند تا دست از تلاش برای تغییر شرایط بردارید.
انسان معمولا اول درون خود شکست می خورد و بعد شکست های بیرونی کمر او را خم می کنند. درک کنید تا در زمین بازی هستید، باید بازی کنید و تلاش کنید موقعیت برد را برای خودتان فراهم آورید. پس، با فکرهای باطل انرژی محرک و قدرت تاثیر آفرینیتان را نکاهید. فکرها را کنار بگذارید و مبارزه کنید تا اگر شکست هم خوردید، با وجدان آسوده بگویید تلاش خودم را کردم.

 

۱۸ نظر

 1. من متوجه تعبیر خوابی که کردید نشدم. به من گفت تا سال ۲۰۱۷ زنده هستید. تعبیر شما از این خواب از دست دادن فرصت است؟

  • مرده و کلا معنای مرگ در خواب جنبه اعلام خطر برای مغتنم شمردن فرصت است. مرگ در حقیقت چیزی نیست جز از دست دادن فرصت. کاری از مرده بر نمی آید و مرده به انتهای خط رسیده و هرچه داشته عرضه کرده و حال باید بایستد و نتیجه امتحان زندگی را ببیند. بنابراین، زمانی که شما در خواب با موضوع مرگ روبرو می شوید، هشداری است که قدر فرصتی که دارید بدانید. و این بسیار مهم است. گاه ما حواسمان نیست که فرصت محدودی داریم تا تجارتمان را نجات دهیم یا مانفع فروپاشی یک زندگی شویم. در خواب، مرگ نماد فرصتی است که به سمت نقطه پایان خود نزدیک می شود.

 2. با سلام در خواب دیدم مادربزرگم به من گفت که کی میمیرم میخواهم بدانم واقعیت دارد؟؟

  • چقدر زمان دارید؟ لابد شیوه های بهتری وجود دارد. عادات را کنار گذاشته و روش مناسب و مطلوب را پیشه کتید تا هدفهایتان دسترس پذیر شوند.
   برای توضیحات بیشتر یا فرستادن خواب جدید به لینک ارسال خواب در فهرست سایت مراجعه کنید.

 3. zn.نازنینخواب دیدم مثل سالای پیش با بچه های جهادی رفته بودم اردو بعد یکی از دخترا برام غذا آورد مثل بقیه داشتم میخوردم یکم دارچین گذاشت رو غذام گفت چون دخترخوبی هستی بیشتر برات میزارم
  بعدش من رفتم یه جای دیگه تو همون خواب یه سکته خفیف زدم طوری که حالم بد بود و دندونای بالام و پایینم انگار نداشتم بعد یه هو جوونه زدن و داشتن درمیومدن خیلی تو خواب حالم بد بود اینقدر گریه کردم زیر چشام هم تو خواب خون اومده بود تناآ کاری که کردم ناله و گریه ای بود که می کردم و ازته دل فریاد میزدم یافاطمه ی زهرا که دیگه بعد از اون حالم انگار خوب شد بعدش بیدار شدم
  ببخشید اینم خواب بعدیمه
  سه چهار هفته پیش خواب دیدم شمشیر حضرت علی رو خریدم ذوالفقار بود دوسر داشت بعد به خانواده گفتم باید بزاریم یه جایی تو خونه که همیشه ببینیمش. از غلاف درش آوردم یه نیرویی ازش بدنم گرفت خدا میدونه چقدر حس قدرت گرفتم.

  • با سلام، همه چیز کار و مشقت نیست. به روحتان اجازه نفس کشیدن و به خودتان اجازه بهره بردن از زندگی را بدهید. احساسات شما نیازمند شادی و لذت است.
   برای توضیحات بیشتر یا فرستادن خواب جدید به لینک ارسال خواب در فهرست سایت مراجعه کنید.

 4. سلام، خواب دیدم بابابزرگم که مرده دستم و می‌کشه میگه تو دیگه باید بیای اونجا، ولی تا جایی که یادمه نرفتم،این جملش همش تو ذهنم و خیلی میترسم. بدیش اینه که دم صبح خواب دیدم و با همون از خواب پریدم، باهام حرف بزنین :'(

 5. من میشه ای دی از شما داشته باشم؟تازگی خوابهای عجیبی میبینم دوباره.خواب دیدم رفتم قبرستان بعد قبرها سوراخ بود.رفتم نگاه کردم دیدم مرده ها کنار هم خوابیدن پاشونم کفش بود.خیلی گیجم

  • من میشه ای دی از شما داشته باشم؟تازگی خوابهای عجیبی میبینم دوباره.خواب دیدم رفتم قبرستان بعد قبرها سوراخ بود.رفتم نگاه کردم دیدم مرده ها کنار هم خوابیدن پاشونم کفش بود.خیلی گیجم

   • آی دی برای چت ندارم دوست خوبم. اما، خوابتان به صورت کلی در این باره است که گرفتار خطای ذهن نشده و برای امری غیر ممکن به دلیل شواهد ظاهری امکان قائل نشوید. دوست خوبم، سوراخ بودن قبر و مردگانی که کفش به پا دارند، دلیل نمی شود که آنها قادر به حرکت یا تولید آن سوراخ ها باشند. این مثل مانند گاو سامری است که اگر تولید صدایی می کند نباید آن را دلیل خدا بودنش دانست.
    پس، گرفتار توهمات و خیالات باطل و استدلال های نامعتبر نشوید. در قضاوتهایتان به دانشی که دارید اتکا کنید. برای مثال، اگر در خانه تان لباستان گم شد، به جای این که فکر کنید جن آمده، بهتر است با اتکا به شعور متعارفتان درک کنید یا آن را جایی گذاشته اید و یا یکی از آشنایان آن را بدون اجازه شما برداشته و برده است. هرچه باشد، کار جن نمی تواند باشد.

  • نازنین عزیز، متاسفانه اصلا امکانش نیست؛ چون من به هیچ وجه از چت استفاده نمی کنم. برای آدم هایی با مشغله من چیز وقتگیری است. ضمنا، هدفم از تفسیر خواب دوستان علاوه بر خدمت کردن، تولید مجموعه مرجعی است که در آینده به کار اهل فن بیاد. بنابراین، خواب را به صورت خصوصی هم تفسیر نمی کنم. یعنی وقتی براش ندارم.
   شاد باشید

 6. بله حق با شماست.اما گاهی پاسخهایی که بهمون میدن درست درمیاد.واسه خودم پیش اومده.علتش چی میتونه باشه؟ممنونم

  • اگر منظورتون در خوابه، باید بگم نمادهای خواب می تونن حتی درباره آینده باشند. مثلا، قیافه ای را در رویا می بینید که چند روز بعد با شخصی با همان قیافه ملاقات می کنید یا اتفاقی نظیر یکی از صحنه های خواب رخ می دهد. برای خودم بارها پیش آمده که نمادی که دیدم را روز بعد در هنگام تماشای یک فیلم سینمایی یا مستند مشاهده کرده ام، حتی شده آن نماد مربوط به یک انیمیشن بوده. این نوع نمادها حامل دو معنا هستند:
   یک- سلام خدا هستند. یعنی وقتی شما چیزی را در رویا می بینید که بعدا در عالم واقعی با آن روبرو می شوید، خدا به شما دارد علامت می دهد که هستم و منم که برایتان خواب ها را می فرستم. پس، رویاهایتان را جدی بگیرید و لااقل چند دقیقه درباره شان فکر کنید. خواب بیننده خودش می تواند تا حدودی معنی کلی بعضی از خوابهایش را درک کند. همین هم عالی است.
   دو- واقعیتی که با آن روبرو می شویم، معنی نماد را برایمان باز می کند. مثلا در خواب زنی را می بینیم که بعد در بیداری با او ملاقات کرده و می فهمیم آدم بسیار سخت کوشی است. این معنای سخت کوشی همان معنایی بوده که نماد زن در رویا داشته و وقتی آن را درست درک کنیم، قادر خواهیم بود معنای خواب را بهتر متوجه شویم.
   دوست خوبم، زمانی که من برای شما معنی خوابتان را باز می کنم، آنچه می گویم معنای عمومی رویاست؛ اما زمانی که شما این دست نمادهای خاص را ببینید، قادر می شوید معنای عمومی را شخصی کرده و خیلی بهتر و عمیق تر آن را درک کنید.
   بگذارید برایتان مثالی بزنم. دیشب خوابی دیدم که در یک صحنه آن وارد اتاقی شده و دختر کوچکی به همراه پسر خردسالی به شدت ترسیده بودند. دخترک چیزهایی درباره ترسش از یک عروسک پارچه ای بیان کرد. به طرف کمدی رفتم که دختر نشان می داد و دیدم عروسک به گونه ای است که گویا جسمش بیرون و سرش لای درب درون کمد قطع شده باشد. یک لحظه جا خوردم . احساسم اشتباه بود سر پارچه ای عروسک به درب کمد چسبیده بود و حالت بدنش آن حالت را تداعی می کرد . بعد عروسک را برداشتم تا به آن ها نشان دهم هیچ چیز نیست، و داشتم به اصطلاح با فشردن گلوی پارچه ای و بی جان عروسک آن را بیرون می بردم که همان دم ترس از این که عروسک واقعا جان داشته باشد وجودم را فرا گرفت.
   مصداق رویای دیشبم خود شما و ابهامی است که درباره مردگان مطرح می کنید. در واقع، آن دخترک تمثالی از شماست و رویا به من می گفت مراقب باش، گرفتار پنداره نشوی. عروسکی پارچه ای بر مبنای علم بشری همان است که نشان می دهد. اما، ما می توانیم گرفتار ترس های ناشی از جهل خود شده و داستان های عجیب درباره آن ببافیم.
   مرده مرده است و دستی به این جهان ندارد. پس، از خرافات پرهیز کنیم و درباره آنچه نمی دانیم و در حوزه درک ما نیست، داستان سرایی نکنیم. در قرآن آیات محکمی در فقدان ارتباط مردگان با دنیای ما وجود دارد. پس با این وهم ها ذهنتان را آغشته نکرده و از راه صحت خارج نشوید.

 7. باسلام من چند وقت پیش خواب دیدم شخصی ک همو دوست داریم (ولی از هم دوریم)رو دارم تو ی عکس میبینم که توی عزاداری امام حسین بود وکنار یک اسب وایساده بود و بقیه مردم دارن با نگاه تحسینش میکنن یکدفعه رفتم توی عکس وهمه چیز واقعی شد..جلوتر که رفتم دیدم اونجوری که توی عکس دیدم نیست وبا یک طناب دوت دستش به گردن اسب بسته شده..مردم اصن هوسشون اونجور که تو عکس دیدم بهش نیست یدفه منو دید..انگار داشت یک اتفاق بد می افتاد (مردم از زیادی جمعیت داشتن روی هم میافتادن)دستاشو کشید طنابشو پاره کرد دوید منو گرفت گفت نمیذارم اتفاقی برات بیافته..دورو برشو نگاه میکرد هی منو میبرد بلندترین جا ک میدید که اخرسر پالتوشو انداخت روم وبرد بلندترین نقطه …مامانو باباش پایین ساختمون بهش میگفتن تموم شد بیارش پایین دختر مردمو ولی حرف گوش نمیداد

 8. سلام.شما ک گفتید مرده اطلاعی نداره از آینده پس چرا وقتی ازش سوالی پرسیده میشه جواب میده؟؟

  • نازنین عزیز، مرده فقط یک نماد مثل بقیه نمادهای رویاست. در حقیقت، زمانی که مرده پاسخ می دهد، مثل این می ماند که از من بپرسید الان در خانه شما چه می گذرد. آیا بنده چنین دسترسی را دارم؟ بنابراین، زمانی که مرده در خواب چیزی می گوید، نماد توهم یا گمانی است که آدم دارد. در قرآن داریم، افرادی که درباره تعداد اصحاب کهف یا فرشتگانی که عرش بر شانه هایشان است حدس و گمان زده می شود. باور به احضار ارواح و خبر دادن مرده از آینده جزو باورهای اشتباهی است که عوام دارند و خداوند در قرآن به صراحت نسبت به چنین باورهایی هشدار داده است، آنجایی که بحث از محکم و متشابه به میان می اورد. بر چیزی که بر آن دانش علمی ندارید، باور نکنید. دوست خوبم، محکم یعنی همین.