مدیر عامل برایمان جعبه شیرینی آورد

جعبه شیرینی-شیرینیسعیده نیایش:

سلام استاد عزیز
من دیشب بعد از مدتی که منتظر یک خبر از بالاترین دادگاه امریکا برای مهاجرت دخترم بودم با جواب منفی روبرو شدم در نتیجه خیلی گریه وزاری کردم
امروز بعد از ظهر خواب دیدم مدیر عامل شرکتی که شوهرم در آنجا کارمی کردند قبل از باز نشستگی. به خانه ما آمدند ویک جعبه شیرینی برای ما آوردند (ایشون انسان بسیار شریفی هستند وضمنا” سید هم می باشند)من توی آشپزخانه مان بودم که منشی شرکت که اتفاقا” دیروز عصر شوهرم محبتی بهش کرده بودند وارد شد وجعبه شیرینی را آورد ودر این حال شوهرم جعبه شبرینی را داخل یخچال گذاشت ویک قالب کیکی که توی یخچال بود برداشت وگفت پس حالا من اینرا می خورم.
من مدتی بود که تقریبا” تمام مدت روز را مشغول دعا کردن برای همان موضوع که بالا گفتم بودم بخصوص از اول ماه رجب .لطف کنید بهم بگید این خواب تعبیرش چیه و آیا با آن موضوع ارتباطی دارد چونکه دیگه دعا کردنم را قطع کرده ام وامیدم قطع شده آیا ممکنه در آن مورد خبر خوشی در راه باشه.ممنون از لطفتون خداحافظ

تفسیر:

سعیده عزیز، این خواب ربط مستقیمی با موضوعی که گفتید ندارد، بلکه پیام آن مرتبط با زندگی خودتان است.
قدر زندگی را بدانید، مگر چقدر قرار است زندگی کنیم؟ امروز که هستید و می توانید از زندگی بهره ببرید و خانواده تان را بهره مند سازید، این کار را بکنید. زندگی قرار نیست تکرار شود. اکنون شما هستید، همسرتان هست، خانواده هستند، شاد باشید و برایشان محیطی آکنده از خوشی و بهروزی فراهم آورید.
مدیر عامل (یا منشی) شرکت اشاره به سازمانی دارد که برقرار است. درست مثل خانه شما که اعضاء خانواده حضور دارند. شما در آشپزخانه هستید، یعنی نقش تدارک دهنده را دارید، کسی که امکانات را برای اعضاء خانه فراهم می آورد. شیرینی باعث شادکامی می شود و یخچال محلی برای تازه نگه داشتن است و در اینجا امساک را نشان می دهد. سعیده چرا باید فرصت با هم بودن امروز را نبینید و مگر چند فردا در انتظار ما نشسته است.
سلامتی جسم از سلامتی روح ناشی می شود. اکنون جمع عزیزانتان را شاد و شادکام بخواهید و با آنان نیک زندگی کنید تا چون فردای رفتن آمد، با لبخندی پرآرامش سر بر بالین رفتن بگذارید.