تعبیر خواب مدیریت بازرگانی

هدف-برنامه ریزیلیلا باشایی:

سلام خوب هستید یه خوابی دیدم قسمتی که برام مهمه رو میگم تو خواب دیدم یکی که نمیشناختم بهم گفت که علاوه بر رشته خودم مدیریت بازرگانی رو بردارم. تو همون دانشگاهی که الان درس میخونم (رشته م مدیریت جهانگردیه پیام نوره) منم گفتم که نمیشه گفت که تو میتونی برداری واسه سال بعد که یکی جا اضافه بیارن میتونی این رشته رو هم برداری. گفتم که هزینه ی دوتا رشته زیاد میشه گفت که برای تو نصف حساب میشه. میخوام بدونم تعبیرش چیه این کارو بکنم یا نه. اصلا فک نکنم بشه تو دوتا رشته درس بخونم اونم من.

تعبیر خواب:

مدیریت امور زندگی تان را به دست بگیرید. وزنه برداری که بدون ارزیابی برای رکورد شکنی روی سکو می رود، آسیب جدی خواهد دید. آیا جز این است؟
در رویای شما، تعبیر خواب مدیریت بررسی و تحلیل سطح توانایی ها و برنامه ریزی برای رسیدن به اهداف است. شما شخصی را که پیشنهاد می دهد، نمی شناسید و عدم شناخت یعنی شکست. مگر می شود دانش کافی در زمینه ای نداشت و به موفقیت رسید؟ تعبیر خواب دانشگاه نیز آموختن روش منطقی کارها و راه صحیح انجام امور است. آن فرد می گوید سال بعد یک جا اضافه می آید، خالی ماندن جا نماد پیشبینی است. چه دلیلی وجود دارد که پیشبینی وی اتفاق بیافتد؟ با حدس و گمان که نمی توان برنامه ریزی کرد. دانشگاه همان طور که گفتم نماد مستندات و اتکا به داده های عملی است. پس حرف ها را کنار گذاشته و به ادله توجه کنید.
نکته بعدی بحث حساب و کتاب است و این که هزینه نصف می شود. دوست خوبم، شاید روی کاغذ فرد فکر کند می تواند طی روز در دو رشته ورزشی تمرینات حرفه ای انجام دهد، زمانی خواهد داشت که چهارساعت مطالعه کند و با دوستش به سینما هم برود. اما آیا چنین تحلیلی با سطح توانایی های فیزیکی و مقدورات جسمانی و روحی ما همخوانی دارد؟
اهداف و برنامه های زندگی تان را دوباره مرور کنید. ببینید کجا ایستاده اید و قصد رسیدن به کجا را دارید؟ آیا اهدافتان واقعی تعریف شده اند؟ آیا به صورت منطقی منابع لازم برای رسیدن به آن ها را دارید؟ و… مدیر بازرگانی زندگی تان باشید تا خوشبختی به رویتان لبخند بزند.

پاسخ:

سلام ممنون از تفسیرتون زحمت کشیدید فک نمیکردم امتیازبگیره تفسیرشه ولی گاهی اوقات خوابای من عینا اتفاق میوفته یا برای خودم یادیگرون.من متوجه میشم که کدوم خواب تعبیریه وکدوم عینااتفاق میوفته.ببخشیدکه وقتتونوگرفتم.

پندارنو:

این که نمادهای خواب نعل به نعل اتفاق بایفتند بعید می دانم چنین باشد. معمولا نمادهایی از خواب هستند که از آینده وام گرفته شده اند. در این حالت نیز، پیام خواب چیز دیگری است. این اشتباه بسیار رایجی است که افراد در زمان دیدن این دست خواب ها، مصداق نمادی که رخ داده را به معنای پیام خواب می گیرند.