تعبیر خواب مار سیاه در کمد لباس

مار-سیاهسارا:

سلام خسته نباشید خواب دیدم از کمد لباسم ماری سیاه و باریک شبیه مار ابی بیرون امد ومن به مادرم گفتم داخل کمدم پر ماره و خیلی ترسیده بودم این در حالی بود که در کمدم باز نبود در همین حین میمونی بالای کمد پرید و مار را ار وسط نصف کرد و شروع به خوردن آن کرد ! من چند وقتی است که در گیر و دار تمام شدن رابطه ای هستم این خواب مرتبط به این موضوع است یا تعبیر دیگری دارد لطفا خوابم را تعبیر کنید با تشکر از شما.

تعبیر خواب:

خودتان را از شر عادات فکری که محیط به شما تحمیل کرده رهایی بخشید و با شهامت برابر مشکلات بایستید و آن ها را حل کنید.
تعبیر خواب مار هشداری است که انسان دریافت می کند. شما در رویا با دیدن علائم خطر به شدت ملتهب شده و به مادرتان می گویید داخل کمد پر از مار است. آیا واقعا این طور است؟ ترس شما ناشی از تربیتی است که از مادر خود دریافت کرده اید. شما رفتاری را نشان می دهید که بازتاب رفتار مادرتان است و این نکته را میمون بر ملا می کند؛ زیرا ویژگی میمون تقلید کردن است. پس شما گرفتار استرس شده و در برابر مشکلات انفعال نشان می دهید، زیرا این حالات در شما نهادینه شده است.
در این بین، میمون با جسارت برابر مار قد علم کرده و آن را به کام می کشد؛ زیرا فرهنگ صید مار در او شرطی شده است.
راستی می دانید چرا در خوابتان کمد لباس نشان داده شده است؟ چون لباس وسیله ای برای محافظت است و خواب پیام می دهد: لباس انفعال و ترس را در آورید و لباس نویی بپوشید سرشار از اعتماد به نفس و باور به این که قادرید از پس مشکلات بر بیایید.
لب کلام، برابر رفتار شرطی و ناخواسته خود هوشیار شوید و اجازه ندهید اضطراب های بی جا بر زندگی تان سایه سنگین تردید و شکست را بیافکنند. زمانی که استوار بایستید و عزم راه کنید، خواهید دید که صعود به کوه های مرتفع چندان هم کار دشواری نیست.

 

۲ نظر

  1. با سلام
    خواب دیدم مار میره تو لباسم
    میخواسکم بدونم تعبیرخوابش چیه؟