تعبیر خواب آیا مادربزرگ درون تابوت مرده ؟

کیک-تولدمتینا:

سلام و خسته نباشید خدمت شما – دیشب خواب دیدم می خواستیم برای تولد یکی از دوستانمان کیک بخریم ببریم و کلا برای جشن میخواستیم اماده شویم. مسایلی در خوابم پیش آمد؛ اما آخر خوابم دیدم که مادربزرگم در تابوتی خوابیده در خانه ما و منتظر است بمیرد و ما هم نسبت به این عمل خیلی عادی رفتار میکنیم- حتی یک بار چک کردیم که آیا هنوز نمرده است؟؟ و من یک دفعه از خواب پریدم. اذان صبح داشت می زد.
خیلییی ناراختم و از آن وقت دارم گریه میکنم- خوابم رو به او هم گفتم- میدونم مرگ حق هست اما ما واقعا مادربزگمون رو دوست داریم و با ما زندگی میکند –و مشکل خاصی ندارد-تولد اون دوستمون هم خرداد هست- در سایت ها خوندم تابوت بد نیست اما تفسیر انسانی که زنده هست و در تابوت انتظار مرگ میکشد چی؟؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنین.

تعبیر خواب:

نا امیدی را به خود راه ندهید. تا فرصت هست، تا سوت پایان مسابقه را نکشیده اند، جانانه مبارزه کنید. این روحیه را که داشته باشید، این نحوه نگاه به زندگی را که داشته باشید، افسردگی و یاس نمی توانند به شما نزدیک شوند.
در صحنه اول رویا، برای جشن تولد آماده می شوید و در صحنه آخر برای مرگ مادربزرگتان آماده شده اید. در اولی، شروعی دوباره را جشن می گیرید و در دومی به انتظار نقطه پایان نشسته اید، غافل از آن که تا زندگی جریان دارد، هر لحظه تولدی دوباره است.
به آفتاب سلامی دوباره خواهم داد
به جویبار که در من جاری بود…
دوست خوبم، اول خودتان از هرز دادن زمانتان دست بردارید. لحظه لحظه زمان زیست فرصتی دوباره برای شروع کردن و از برکت زندگی بهره بردن است. اما، مادربزرگتان متاسفانه شور و شوق زندگی را دارد از دست می دهد. حتی اگر یک ساعت تا پایان عمرمان باقی باشد، آن یک ساعت نیز ارزش دارد تا بهترین تجارب را در آن داشته باشیم. هوای مادربزرگتان را داشته باشید و شوق زندگی را در او دوباره بیدار کنید:
می آیم، می آیم، می آیم
با گیسویم، ادامه بوهای زیر خاک
با چشمهایم، تجربه های غلیظ تاریکی
با بوته ها که چیده ام از بیشه های آنسوی دیوار…