فونت گوشیش عربی بود

ارتباطاتنازی:

با سلام،اول ممنونم بابت تعبیر خواب های قبلی من.
واما خواب دیشبم،اول اینکه قبل خواب یه چند شبی میشه که حس میکنم توی گوش چپم صدایی شبیه زنگ ملایم میاد
مامانم میگه این صدای زنگ اگه توی گوش چپت باشه یعنی یه مرده داره یادت میکنه و باید بگی یادت مرا فراموش.
و اگه به عکسش زنگ توی گوش چپت باشه یعنی یه جایی زنده ها داره ازت تعریف میکنن ..نمیدونم چقدر این مساله صحت داره ولی هرازگاهی چنین زنگایی توی دو تا گوشم حس میکنم .
خواب یه خانم که حدودا یکسالی میشه که مرده ، البته وقتی بیدار شدم متوجه شدم مرده
ایشون یک دختر مجرد سن بالا توی محل قدیممون بودن که اگه اشتباه نکنم یکسالی میشه فوت کردن و دیشب خواب ایشون رو دیدم توی یه محل یا مراسم که شلوغ بود و همه بودن و خب من ایشون رو دیدم و سلام و احوال پرسی کردم ازشون و خودم ازش خواستم که شماره مو داشته باشه اگه باهام کاری داره براش انجام بدم و خب گوشیشو داد دستم تا شماره مو بزارم تو گوشیش …فونت گوشیش عربی بود وخب به سختی شمارمو تو گوشیش سیو کردم که یدفه از خواب بیدار شدم و فهمیدم اون خیلی وقته فوت کرده ولی اینکه توی گوشم چند شب زنگی زده میشد و از طرفی دیشب خواب اون خانوم محترم رو دیدم فکرمو مشغول کرده یعنی چیزی میخواسته به من بگه؟
ممنونم از پاسخ و تفسیر شما.

تفسیر:

دوست خوبم، از مادرتان بپرسید طبق کدام مستندات چنین چیزی را مطرح می کند؟ تفاوتی میان خرافه با واقعیت وجود دارد. امری خرافی حقانیتش را از احساس می گیرد و امر واقعی حقانیتش را از یافته های علمی و مستندات.
می خواهم به شما چیزی را معرفی کنم که می تواند به زندگی تان خیلی وقت ها کمک کند. البته شاید آن را بشناسید؛ اما مطمئنا با تاثیری که می تواند در زندگی بگذارد آشنایی دقیقی ندارد. موتور جستجوگر گوگل به عنوان بزرگترین دائره المعارف بشری اکنون در خدمت انسان هاست تا درباره هر مشکلی که دارند به آن مراجعه کنند. برای مشکل وزوز گوشتان نیز شما خیلی ساده می توانید در گوگل عبارت «صدای زنگ در گوش» را سرچ کرده و سایت هایی که مطالب علمی را نوشته اند یافته، مطالعه کنید. بیایید با دانایی زندگی مان رها از خطاهای نابخشودنی کنیم.

به تفسیر خوابتان بپردازیم: اگر می خواهید زندگی پرباری داشته باشید و به اهدافتان دست یابید، راه صحیح انجام امور و برقراری ارتباط با دیگران را بیاموزید.
آن متوفی دختری بوده که در کهنسالی جان باخته است. بنابراین، نماد نرسیدن به اهداف به دلیل از دست دادن فرصت است. خواب به شما هشدار می دهد که فرصت های زندگی تان از دست می رود، زیرا نمی دانید چگونه از فرصت ها استفاده کنید. اما، چرا فرصت ها از دست می رود؟ ادامه خواب به این معنا می پردازد.
گوشی موبایل وسیله ارتباطی است و شماره تلفن کلید ارتباطی شما با دیگران است. زبان عربی نیز به دلیل آن که زبان قرآن است، اشاره به طریقه صحیح انجام کارها دارد. زمانی که شما دچار مشکل برای وارد کردن شماره تلفن در گوشی موبایلی که زبانش عربی است می شوید، یعنی اولا راه و چاه تعامل سازنده با اجتماع را بلد نیستید و لازم است مهارت های روابط عمومی خود را تقویت کنید. ثانیا، مهارت های مورد نظر منطق و شیرازه ای دارند که قابل آموختن است و باید از اصول آن پیروی نمود.
دوست خوبم، دنیای زندگان محلی برای ارتباطات اجتماعی است. تحقیقات نشان داده دانشجویان رتبه یک معمولا موفقیت کمتری در جهان کسب و زندگی بعد از فارغ التحصیلی نسبت به دانشجویان رتبه ب دارند. دلیلش به این بر می گردد که دانشجویان رتبه الف معمولا تک قطبی بوده و افرادی منزوی هستند؛ اما گروه دوم ارتباطات عمومی قدرتمندی داشته و می توانند هم در محیط کار و هم زندگی با تعامل سازنده مسیر موفقیتشان را هموار کنند.
توجه داشته باشید، صدای زنگ در گوشتان نیز از همین منطق پیروی می کند: دلیل منطقی مشکل چیست؟ راه حل درمان آن کدام است؟ گاه بعد از چند روز خودش رفع می شود؛ اما اگر رفع نشد، باید به دنبال درمان آن بروید.