عکس انداختن با نامزد

عکس-گرفتنباحور:

با سلام.من خواب دیدم با خانوادم خونه پسر مورد علاقه ام (محمد)،که قصد ازدواج باهاش دارم دعوت بودیم. همه دور هم بودیم میخواستن تاریخ عقد مشخص کنند که خواهر محمد صدام کرد که بیا. وقتی رفتم گفت محمد میگه بریم پایین تو حیاط عکس بندازیم.با هم رفتیم پایین.خواهش میکنم خوابمو تعبیر کنید.خیلی فکرمو مشغول کرده.

تفسیر:

سنگ اول که نهد معمار کج/ تا ثریا می رود دیوار کج. امروز شالوده زندگی تان را بر اصولی روشن و محکم بنا کنید، تا فرد گرد حسرت و ندامت بر رویتان ننشیند.
عکس نماد مستند کردن است و در رویای شما امری است که برای فردایتان خاطره می شود. در نقطه دیگر، عقد نیز اشاره به سندی دارد که متضمن آینده زناشویی شماست. گفتگو درباره تاریخ عقد تاکید مستقیم به زمان بندی دارد و به شما توجه می دهد که متوجه باشید هر سخن وقتی و هر نکته مکانی دارد.
دوست خوبم، اگر امروز کارتان را محکم نکنید، فردا پشیمان می شوید. خواب هشداری مستقیم دارد که پایبندی به اصول را محترم بشمارید و توجه داشته باشید که برای ساختن خانه باید پی آن را محکم ساخت. اگر قصد معامله با کسی را داشته باشید و قراردادی قانونی و معتبر بینتان منعقد نشود، چه بسا سرتان کلاه گشادی برود.
متاسفانه در جامعه ما اهمیت قانون و سنت های منطقی کمرنگ شده است و افراد با تحقیر عقلانیت، سوداگری و هوس بازی را پیشه ساخته اند. خود را از این قائله دور نگه دارید و بر محکمات پای بفشرید تا آینده تان دستخوش طوفان نشود.
یاد داستان کودکانه و زیبای سه بچه خوک افتادم. هر کدام خانه ای ساختند یکی از شاخ و برگ درختان، دیگری از چوب و سومی از سنگ. این خانه سنگی بود که بچه خوک ها را از گزند گرگ در امان نگهداشت.