عمر بابات کوتاهه!

استرس-زنمحبوبه:

سلام خواهش میکنم این خواب رو تعبیرکنید
خواهرم خواب دیده یکى اومده تو خوابش و گفته بابات تا تیر ماه بیشتر زنده نیست.
شما گفتید تعبیرش اىنه که باید براى یه کارى که تیر میخواد انجام بده از الان برنامه ریزى کنه (ما یه سفر تو تیر داریم)
حالا خواهرم باز خواب دیده یکى از آینده خبر داشته و بهش گفته عمر بابات کوتاهه .
خواهش میکنم بگید این خواب چه معنى داره واقعا به تعبیرش مهمه برام
واقعا ممنونم.

تفسیر:

نوشتید: «شما گفتید تعبیرش اىنه که باید براى یه کارى که تیر میخواد انجام بده از الان برنامه ریزى کنه». ممکن است لطفا بفرمایید بنده این تعبیر را کی و کجا گفتم که خودم به خاطر ندارم؟!!!…
به تعبیر خواب خواهرتان بپردازیم:
پدر بخش مذکر و حامی شخصیت انسان را نشان می دهد و تیر ماه بلندترین روز سال را در خود دارد و بقیه روزهای آن نیز همراه با آفتابی درخشان هستند. این دو را کنار هم که بگذاریم، یعنی خواهرتان باید روش تفکرشان را مبتنی بر محکمات کنند و آن چیزی را اصل بدانند که برایش دلایل معتبر و روشن دارند. کار روشنایی همین است دیگر. هنگامی که خورشید با درخشان ترین حالتش می تابد، همه چیز عریان و واضح دیده می شوند و خیالبافی و پنداره محلی از اعراب ندارند.
جالب اینجاست که در چنان وقتی خواهر شما همچنان گرفتار اما و اگر و خیالات واهی است. چنین ذهنی می تواند بسیار شایعه پذیر باشد و هرچه به خوردش دهند به معنای وحی منزل قلمداد کند.
دوست عزیز، ایشان لازم است شعله دلنگرانی ها و احساسات بدون دلیل را درون خویش خاموش کند و با اتکا به دلایل معتبر به قضاوت درباره مسائل بپردازد. خدا درباره آدم می گوید: از بهشت رانده شد، چون عزم نداشت. عزم به معنای اراده ای است که از عقل نیرو گرفته و از آن پشتیبانی می کند. خواهرتان باید درک کند اگر می خواهد در زندگی آرامش داشته باشد و قله های موفقیت را طی نماید، بهتر است دست از باورهای نابجا برداشته و عزم خویش را پشتیبان خرد خود قرار دهد.

پاسخ محبوبه:

با سلام و خسته نباشید مجدد
براى تعبیر اول باید بگم من از شما سوال کردم که اگر به کسى در خواب گفته بشه تا روز معینى زنده است معنیش چى میشه که شما گفتید برنامه ریزى براى یه کار مشخص که در آینده اتفاق میوفته .
و در مورد تعبیر دوم که بسیار ممنونم از تعبیرش چون در مورد خلقیات خواهرم صدق میکنه و اینکه خیالم در مورد پدرم راحت شد.

پندارنو:

محبوبه عزیز، بنده نمی دانم کجا چنین حرفی زدم؛ اما باید توجه داشته باشید، روش تفسیر داستانی خواب معنای نمادها را تابع خط داستانی خواب می کند. یعنی مثل یک معادله ریاضی که یک مثبت و منفی می تواند نتیجه نهایی را تغییر دهد، معنای هر نماد در دل خواب می تواند به نتیجه متفاوتی بیانجامد.