عبور از دروازه های قدیمی

دروازه-قدیمتنسیم:

سلام،من خواب دیدم ک یه آقا متاهل که میشناسم از کنارم رد شد ،بعد از اون همسرشون از یه ماشین پراید سبز رنگ پیاده شد و یه نوزاد دختر دستش بودو اون آقا طرف همسرش رفت و بهش یه برگه داد و همسرش با ماشینش و چندتا زن دیگه به سرعت از آنجا رفتند. بعدش اون آقا اومد سمت من و من شلوارمو پوشیدم و اون آقا ازم پرسید ک پول داری؟ بعدش با هم پیاده رفتیم و از ۲ تا دروازه هم گذشتیم و باز هم ادامه دادیم.(توضیح:احتمالا اون دروازه ها مثل دروازه شهرهای قدیمی بودند ک در ورودی شهرها قرار داشتن من یه دختر مجردم)
خیلی خوب میشه اگه برام تعبیر کنید.

تفسیر:

از حریم خصوصی تان و داشته هایتان به خوبی حفاظت کنید تا بعد متضرر نشوید. بانکی که درب گاوصندق محکمی داشته باشد، طبیعی است که دربرابر سارقین امنیت بالایی دارد.
مسیری که با مرد می روید و دو دروازه ای که از آن عبور می کنید، شاهراه ارتباط درست با دیگران (و یک روایت آن جنس مخالف) را به شما نشان می دهند. دو سوی چپ و راست، بیانگر احساس و منطق بوده و عدد یکپارچگی و کمال است. در مناسباتتان و همگامی با دیگران چه نکاتی را باید ملاحظه کنید؟ خواب این داستان را برایتان روایت می کند.
دو نکته وجود دارد:
مرد به شما می گوید پول دارید و هنگامی که به سمت شما می آید، شلوارتان را به پا می کنید. پول داشته های شماست و شلوار نماد حفظ کننده داشته هاست. بنابراین، خواب می گوید اگر درگیر ارتباط با دیگران هستید، مراقب باشید درب گاوصندوق زندگی تان کاملا بسته باشد تا دیگران مجالی برای سوء استفاده نیابند.
اما، نکته جالب دیگر رفتار آن مرد است که پیاده بوده و به همسر ش که ماشین دارد، چیزی می دهد. پس چرا از شما مطالبه پول می کند؟ و چرا اصلا شما باید او را بهره مند از داشته هایتان کنید؟ بچه خردسال شکوفایی و رونق زندگی خانواده را نشان می دهد و رنگ سبز نیز بر همین معنا تاکید دارد.
دوست عزیز، اجازه ندهید دیگران شما را مثل یک عابر بانک ببیند و بخواهند از احساسات، عواطف و امکانات شما سوء استفاده کنند.