تعبیر خواب حرم امام موسی کاظم

تعبیر-خواب-صبر-در-مشکلاتآرزو:

من و دوستم رو به حرم یکی از ائمه بردند اول که وارد شدیم نمیدونستم کجاست وقتی وارد شدیم چند نفر دیگه هم اونجا بودند آقایی جلوی ما ایستاد و کمی حرف زد اما من متوجه حرف هاش نشدم بعد چنتا جارو به ما دادند خیلی ها رفتند اما ما موندیدم . من و دوستم رو طبقه بالا بردند وقتی رسیدیم اونجا انگار پاهامون فلج بودند مجبور بودیم با اون شرایط اونجا رو تمیز کنیم دوستم و مابقی آدما هم رفتند من موندم وقتی کارم تمام شد بارون گرفت روی تراس رفتم و دیگه می تونستم بایستم گریه میکردم و زیر بارون ایستاده بودم صدایی بهم گفت اینجا حرم امام موسی کاظم است.

 

تفسیر:

ویژگی برجسته شما صبر و رفتار بی نقصتان در شرایط سختی است. پیام خواب آگاهی بخشیدن درباره ارزشمندی این ویژگی است تا قلبتان محکم شود و بدانید سلوکتان شبیه یکی از بزرگان درگاه خداست. در حقیقت، هر کدام از بندگان بزرگ خدا تیپ شخصیتی خاص خود را داشته اند و یکی از صفاتشان در آنها بسیار برجسته و متمایز بوده است. برای مثال، پیامبر اسلام با امانت داری و عیسی با محبت شناخته شده اند. امام موسی کاظم نیز در شرایط دشواری و رنج زندان آنچنان رفتار وارسته و بردبارانه ای از خود نشان می داد که زندانبانان را خلع صلاح کرده و باعث شد چندین بار محل زندانش را تغییر دهند.

شما نیز در رویا این چنین هستید. فلج بودن نماد ناتوانی است؛ درست مانند شرایطی که انسان در زندان بسر ببرد. انسان زندانی به نوعی پاهایش فلج می شود. اما جارو نماد زدودن است. پس زمانی که به حالت فلج جارو می کنید، یعنی قلب را پاک کرده و شرایط را می پذیرید و آنچه تکلیف است به انجام می رسانید. البته رسیدن به این جایگاه کار هر کسی نیست!

در صحنه آخر، اشک و باران با هم مخلوط می شوند تا بکارت روحی را جشن بگیرند. بله دوست خوبم، اگر در صحنه اول سخنان مرد را نشنیدید، اکنون که جلا یافته اید می توانید آن را واضح بشنوید: تو می توانی در درونت کاظم شوی، اگر بخواهی!

دوست عزیز، این رویا همان طور که گفتم، قصد دارد صحت مسیر را نشانتان داده و بگوید، اگر قصد تعالی روح را دارید راهش رفتار بی نقص در دشواری هاست.

۶ نظر

 1. سلام خواب دیدم با سه تادوست صمیمیم در شیراز هستیم ازشاهچراغ بیرون اومدیم وتوخیابون داشتیم میرفتیم اما من ازدوستام جداشدم یدفه به علت اینکه فرصت اینکه درشاهچراغ هستیمو ازدست ندم و برم حتما دستمو به ضریح بزنم و حاجتمو بگم و دویدم داخل حرم و رفتم پیش ضریح دستامو زدم به ضریح وگریه کردم وحاجتمو گفتم

  • به جای انفعال، گوشه ای نشستن و انتظار کشیدن، برای دست یافتن به آرزوها و اهدافتان کمر همت ببندید و با جسارت تلاش کنید. شاهچراغ نماد مردی است که در راه رسیدن به برادر به شهادت رسید. از خود ارائه لازم برای تلاش در راه کسب موفقیت را نشان دهید.
   شناخت خدا تکلیف است. در کارگاه پندار نو، درس های شناخت را تمرین کنید: http://goo.gl/u5miGv

 2. سلام
  میشه تعبیر خوابم رو بگید؟؟
  من خواب دیدم با ۴ تا از دوستام که الان یادم نمیاد کیا بودن وارد حرم امام جواد شدیم.
  میخواستیم نماز بخونیم که من وارد حرم نمیشدم م یگفتم میترسم بمب بزارن و خودم از مرگ نمیترسم واسه مامانم دلم میسوزه خلاصه فک کنم تو صحن نماز خوندم.

  • آن چهار دوست نماد منطق هدایتگرند که شما را به سمت رهایی از دلبستگیهای نابجا هدایت می کنند. در مسیر زندگی باید بیاموزید، گاه لازم است دلبستگیهای بزرگی را فدا کنید. پس عاقلانه تصمیم گیری کنید و اگر لازم شد آماده باشید اسماعیلتان را قربانی کنید.
   شناخت خدا تکلیف است. در کارگاه پندار نو، درس های شناخت را تمرین کنید: http://goo.gl/V6XrVV

 3. سلام تو خواب دیدم که حرم امام موسی کاظم ع توی یه خونه قدیمی بود اما بزرگ جمعیت زیادی در رفت و امد بودند دم در که رسیدم یه خانم چادر ی و خوش برخورد و جوان با مهربونی دعوتم کرد داخل وارد حیاط که شدم یه اسب داخل سالن بود که با سر اشاره میکرد وارد بشم داخل رفتم خیلی شلوغ بود منتظر ماندم تا خلوت شود به ضریح که رسیدم زیارتش کردم و راز و نیاز کردم بعد داخل ضریخ رو نگاه کردم قبر امام فقط تلی از خاک بود و پر از حشرات و مار و حتی سوسمار بود به نظرم رسید چون خیلی قدیمیه و خاک هست این حشرات و مار… هستند و به کسی کاری نداشتند و کسی هم ازشون نمیترسید