تعبیر خواب شیر‌‌‌‌ دادن به نوزاد پسر

مادر-نوزادنسرین:

سلام خواب دیدم نوزاد پسری را در آغوش دارم و شیر می دهم. لطفا تعبیر خواب من را بگویید. بعد از نماز صبح خواب دیدم.

تعبیر خواب :

تعبیر خواب شیردادن به معنای نثار کردن و تعبیر خواب فرزند پسر هدفی معقول را نشان می دهد. خواب می گوید وقت و انرژیتان را در مسیر هدفی معقول هزینه کنید. در حقیقت، باید این چشم انداز را داشته باشید که اگر وقتی می گذارید یا از خود گذشتی می کنید، برای چه هدفی است؟
مادری که در آغوش فرزندی دارد، کاملا آگاه است عصاره وجودش را نثار چه چیزی می کند. برای او کودک عزیزترین چیزی است که دارد و می خواهد نقش خود به عنوان مادر را بازی کرده و ثمره وجودش را به بلوغ و کمال برساند.
نسرین عزیز، به هدفتان دقیق نگاه کنید. هنگامی که درک کنید هدفی که در زندگی دارید، از روی خرد و منطق انتخاب کرده اید، دیگر از دل و جان و همانند مادری دلسوز زندگی تان را وقف آن نموده و به خاطر مشکلات راه، گرفتار فرسودگی روح نمی شوید.

۲۰ نظر

 1. سلام من خواب دیدم ب پسرم شیر میدم بعد که اون سیر شد از سینه ام شیر می اومد بیرون

  • در شما ظرفیت های خوبی برای خدمت به هم نوعان وجود دارد. دایره نگاهتان را تنگ و فقط محدود به عزیزانتان نکنید. دیگرانی هم پیرامون شما هستند که لطف شما می توان تاثیر بزرگی در زندگی شان داشته باشد. پرتو محبتتان را به روی دیگران بگشایید تا در سایه توجه تان رشد کنند و ببالند.

 2. سلام خسته نباشید در خواب دیدم با دوستان قدیمی در منزل دوستی که چند روز دیگه عروسیشه جمع شدیم شاد بودیم که در خواب دیدم دو کودک نوزاد دارم که یکی بزرگ تر و دیگری کوچک تر بود یعنی دوقلو نبودن یکی از دوستام بچه کوچک و ازم خواست که بغل کنه که دادم ولی دومی که گریه میکرد هر کاری کردم شیر نخورد. جنسیت بچه ها رو نمی دونم چی بوده ولی تنشون لباس یک سره ابی آسمونی که به سفید نزدیک بود بوده
  البته چند هفته پیش بچم سقط شده

  • بچه بزرگتر گریه می کند، احساس ناتوانی می کند و شما به ستوه می آیید. آن بچه در حقیقت، فکر شماست. اگر احساساتتان را روی کودکی که سقط کرده اید، متوقف نگه دارید، آن فقدان بزرگ می شود و سایه شومش را بر زندگی تان می افکند. یاد بگیرید، آغوشتان را به روی زندگی باز کنید، از بودن با عزیزانتان لذت ببرید و به آینده ای چشم بدوزید که به سوی شما آمدنی است.
   به کارگاه آموزش تعبیر خواب بپیوندید:
   http://pendarno.ir/god/dream-interpretation/کارگاه-تلگرامی-آموزش-زبان-خدا-بپیون/

 3. سلام.خوشحالم که باسایتتون اشناشدم

 4. سلام
  منم همین خواب رو دیدم
  ممون از سایت خوبتون

 5. سلام خواب دیدم پسر خواهرمو که ۱سال و ۱ماهشه رو شیر می دادم و از سینه ام یه چیز دراز مثل نخ آویزان بود تعبیرش چی میشه؟ با تشکر

 6. سلام.من حال روحیم بد بود.عصر خوابم میومد.با خودم گفتم خدایا خواب خوب ببینم.خواب عشقمو ببینم..
  خواب دیدم ی پسر دارم و بهش با عشق شیر میدم.خواب خیلی آرومم کرد.تعبیرشم خوبه انگار

 7. سلام . خواب دیدم نوزادی در اغوش خودم دارم و از سمت چپ به او شیر می دهم ولی این نوزاد متعلق به من نیست .لطفا تعبیرش رو بگید .ممنون

 8. خواب دیدم ب یه بچه پسر هم بود شیر میدم بچه خودم بود خیلی برام لذت داشت اگه میشه تعبیر کنین

 9. دقیقاً منم همین خواب نسرین جون رو دیدم… ممنون از تعبیر زیباتون ♥

 10. سلام خواب دیدم دو نوزاد پسر دارم و به هر دو همزمان شیر میدم تعبیرش چیه.ممنون

 11. دست شما درد نکنه