شکستن دندانهای جلو

تمرکز بر هدفمریم:

سلام خواب دیدم که دندان های جلو ردیف بالای دهنم تمامیشان شکسته اند. منظورم از شکسته یعنی مثل چینی لب پر شده اند. ولی تمام سطح دندان و به حدی که بعضی از دندان ها کوتاه تر از بقیه شده اند
خواهش می کنم تعبیرش کنید
ممنون

تفسیر:

مشکلی پیش آمده، چه می کنید؟ آیا همچنان به تلاشهایتان ادامه می دهید یا ابتدا کمی درنگ می کنید تا ببیند مشکل چیست و راه حل آن کدام است؟ آدمی که چشم هایش را به زمین می دوزد و با سماجت به پیش می رود، بی گمان گرفتار شکستهای ناگوار می شود.
ردیف دندان های آسیب دیده نشان دهنده ناکارآمدی جدی است. در حقیقت، رویا تلاش دارد نگاه شما را به واقعیت مسئله ای که با آن روبرو هستید باز کند. اشکالی پیش آمده و تلاشهایتان ناکارآمد شده است. بنابراین، نیاز به بازبینی وضعیت موجود دارد. آیا مسیر اشتباهی را در پیش نگرفته اید؟ درنگ کنید. دندانهای شکسته شده، ناشی از استفاده نادرست از ظرفیت هاست. برای مثال، شما قصد دارید در رشته پزشکی ادامه تحصیل دهید و چندین سال است پشت دیوار کنکور متوقف مانده اید، نه به این دلیل که تلاش نکرده اید، بلکه به این دلیل ساده که استعدادهای شما متناسب با رشته انتخابیتان نیست. شاید اگر به هنر یا مهندسی فکر کنید، به سادگی بتوانید نتیجه ای درخور به دست آورید.
اهداف و توانایی ها و امکاناتتان را مجددا بازبینی کنید. آیا میان آن ها تناسب و سنخیتی وجود دارد؟ بعید می دانم. شما در حال وارد کردن فشار غیراصولی بر داشته هایتان هستید و عواقب آن می تواند مصیبت بار باشد.

یک نظر

  1. lمتشکرم من تعبیر خوابتان را درمورد دندان شکسته قبول دارم.