تعبیر خواب شخص موردعلاقه ام ، بمن لبخند می زد

زن-اعتمادبنفسالی:

سلام..
من به یه نفر علاقه مند هستم … و گاهی شب ها به ایشون فکر میکنم…
اما یه مدت هست که فک کنم ۳ و یا ۴ بار خواب دیدم که توی خوابم ایشون خیلی با من خوب برخورد میکنن , بهم لبخند میزنن و در تمام خواب ها دستم رو میگیرند و میگویند با من بیا .. و من هم باهاشون میرم , خوشحال دستشو گرفتم و داریم راه میریم که از خواب بیدار میشمـــ :|
اینو میگم آخه قبلا یعنی توی تابستون پارسال هروقت خواب میدیدم دربارش , توی خواب ازم فرار میکرد و حتی بهم نگاه هم نمیکرد..
اما از بعد از محرم که توی مراسمات چندین بار دیدمش و هم چنین چندین بار به مغازشون رفتم …
از بعد اون همیشه توی خواب هام بهم لبخند میزنه و ازم میخواد دستشو بگیرم و باهاش برم…..
خواهشمندم هرچه سریع تر بهم پاسخ بدید :)

تفسیر:

روحیه ای سرسپار یافته اید. همانند یک مقلد که هرچه پیر و مرادش می گوید، عین حقیقت می داند و تسلیمی چشم و گوش بسته به فرامین و خواسته های اوست. آیا چنین رویه ای در شان انسان هست؟! خودتان را بازیابید و با عقل خود بیاندیشید.
کسی که دوست دارید، نماد بت است. یک مرشد یا معبود و قبله آمال. دست شما را که می گیرد یعنی تحت تاثیر خواست او عمل می کنید و این که می گوید با من بیا، یعنی از خواستم متابعت کن. دوست خوبم، در گذشته ما برده جسمی داشتیم و امروزه پدیده برده ذهنی شایع است. آدم فکر می کند کار درستی می کند که همه وجودش و از همه مهمتر عقلش را قربانی مرادش می کند و می کوشد همانند یک خدمتکار در پی جلب رضایت خاطر او باشد. چنین رویه ای ویرانگر عزت نفس فرد است.
خودتان را باور کنید، درک کنید که به عنوان یک انسان خواست ها، آرزوها و خط قرمزهای خودتان را دارید. نه قلبتان و نه عقلتان را در بست به هیچ کس تقدیم نکنید. آدمی که سرسپار می شود، بعد آدم بودن خود را از کف داده است؛ هرچند از اسارتی که در آن بسر می برد، احساس لذت و خرسندی کند.