شخصی که قبلا دوستش داشتم مواظب من ودختر بچه بود

زن-دختر-بچهسارا:

با سلام وخسته نباشید ببخشید من چند باری که تو خواب یه دختر بچه رو میبینم که همش سعی میکنم مواظبش باشم و اون دختر کوچولو خودشو به من میچسبونه و هر جایی که میرم در کنارمه و من حس میکنم خیلی دوسش دارم ولی اصلاً نمیشناسمش و نمیدونم کیه البته تو خوابم شخصی رو که خیلی دوستش داشتم و الان هم ازدواج کرده همراه این دختر بچه زیبا می بینم که اون هم همش در حال مواظبت از من و اون بچه است .خواهش میکنم تعبیر این خواابمو برام بگیید چون خیلی ذهنمو مشغول کرده .

تفسیر:

بیاموزید به خود متکی باشید و این ویژگی را به دیگران نیز منتقل کنید. بسیاری از زنان در جامعه ما حتی ساده ترین مسائل را نمی توانند خودشان حل کنند و برای انجام کارهای ابتدایی به دیگران متکی هستند. دلیل این امر نیز شیوه نادرست تربیتی در جامعه ماست. رویا این نکته را نشان می دهد.
اگر زنجیره تربیتی را بخواهیم ببینم در رویا کودک به پای زن چسبیده و زن متکی به مرد است. دختر کوچک هیچ کاری از دستش ساخته نیست، زیرا شما به او یاد نمی دهید که روی پای خودش بایستد. در حقیقت، آن کودک می تواند وجود خود شما باشد. احساس بی پناهی، ترس از محیط و… همه از نشانه های انسان وابسته است. به توانایی های خود باور کنید، حتی سعی کنید برخی چیزها را خودتان تعمیر نمایید. به این ترتیب، روحیه استقلال شخصیت در شما تقویت شده و می توانید برای زندگی تان تصمیمات مستقل و صحیحی بگیرید.
دوست عزیز، بدانید دلبستگی شدید می تواند بدل به بیماری شود. مادری که عاشق فرزندش است، روحیه ماجراجویی و جسارت را در او می کشد و انسان ضعیفی تحویل جامعه می دهد. پس، شما این گونه نباشید. ابتدا از خود شروع کرده و بعد کسانی را که تحت تاثیرتان هستند هدایت کنید که سررشته زندگی شان را به دست بگیرند.

یک نظر

  1. سلام.من چند سال پیش خواب دیدم وارد حیاط مسجدی شدم و بقیه داشتند وضو می گرفتند من که اونا رو دیدم خواستم وضو بگیرم بعد گفتم نه اول باید دستم را بشورم!و رفتم دستم را با صابون شستم داشتم دستم رو میشستم که یه نفر اومد به من گفت جادوگر منتظرته اگه خواستی تو زیرزمین فلان جا منتظرته(دقیقا یادم نمیاد کجا) و بعد به جای وضو گرفتن رفتم پیش جادوگر.اون یه پیرزن سالخورده ای بود.دست اش یه چوب داشت.نازک بود.مثل از این چوب هایی که فلک میکنن.بعد اون چوب رو به زمین زد و غذا و میوه ها رو دوتا میکرد.با هر ضربه هر چیز دوتا میشد.من اون صحنه خیلی تعجب کردم وبعد بیدار شدم.تعبیرش را نمی دانم