شاهینی روی شانه چپ

ARKive image GES103740 - Cooper's hawkسوده:

سلام .خواب دیدم با خواهرم نزدیک یه صخره سنگی ایستادیم و حرف میزنیم که یه پرنده نشست رو شونه ی چپم . خواهرم که از رو به رو منو میدید با شگفت زدگی میگفت یه شاهین رو شونه ات نشسته .

تفسیر:

در سخت ترین دقایق زندگی، ذهن هوشیار و تیزبینتان را نادیده نگیرید. با اعتماد به بینشتان قادر هستید از دشواری ها عبور کرده و خود را به سرمنزل مقصود برسانید. سریال شرلوک هلمز را که دیده اید. او با تیزبینی و دقت نظر بود که پیچیده ترین معماها را باز می کرد و از وحشتناک ترین مخمصه ها خود را نجات می داد.
فریاد خواهرتان تذکر روح به شماست: هنگامی که در برابر سختی هایی که چون صخره ای محکم و لاینحل به نظر می رسند قرار می گیرید، اعتمادتان را به ظرفیت های ذهنی تان از دست ندهید. دوست خوبم، شاهینی که بر شانه چپ می نشیند، به وجه احساسی شما اشاره دارد و می گوید، کلید موفقیت شما باوری است که به خودتان و توانایی هایتان برای حل دشوارترین مسائل دارید. پس، چون شاهینی بر فراز مسائل زندگی به پرواز در آمده و نشان دهید قادر هستید بر هر مشکلی چیره شوید.

۳ نظر

  1. سلام/خواب دیدم یه پرند هایی بنام فنچ با منقار کلفت روی زمین داره راه میره،نمیدونم چرا فک میکردم پدرم هستن جلبه حرفم میزد یکمم بدااما فهمیدم پدرم نیست،خلاق بود،بعدش یهو رویه.شونه ی راستم نشست اولش ترسیدم با منقارش بزنه تویه چشمم اما بعدش فهمیدم بی آزاره،من ازش خواستم یه فنچ کوچیکم بهم بده اولش پرنده بداخلاقی کرد اما بعدش خوش اخلاق شد و با یه فنچ کوچولو هر دو روی شونه راستم نشستن

  2. ممنون از تفسیر خوبتون آقای فتحی زاده