سقوط شهاب سنگ

شهاب سنگگلسا:

با سلام
دیشب من خواب عجیبی دیدم و جویای تعبیرش شدم تا به سایت شما رسیدم و خوشحالم که این سایت رو یافتم.
در خواب من و پدرم سوار ماشین بودیم و در خیابان در حال حرکت بودیم که من متوجه اسمان شدم،٣ شهاب سنگ از جهت های مختلف در حال سقوط به روی زمین بودن با دیدن اون صحنه سریعا خواستم به پدرم اطلاع بدم اما دیدم که ماشین ها چقدر نامنظم و دیوانه وار رانندگی می کنند و پدرم سخت مشغول رانندگی در چنین وضعی بود در نتیجه فقط از جریان شهاب سنگ ها اطلاع پیدا کرد و نتونست به اسمان نگاه کند،بنظرم کمی پریشان هم بود.٢ شهاب سنگ در سمت راست اسمان بودن و بکی در سمت چپ.شهاب سنگ سمت چپ پرنور تر و بزرگتر بود.اما هیچ کدام از اونها به زمین اصابت نکرد. با همه این توصیفات من به هبچ وجه نگران و یا مضطرب نبودم.

تفسیر:

شما انسانی متوازن و با بصیرت هستید. درست در نقطه مقابل پدرتان که گرفتار روزمره گی است. در حالی که شما قدرت تحلیل دارید و با پیشبینی مسائل شخصیتی ثابت و کم استرس یافته اید، پدرتان به دلیل زندگی کردن در لحظه و فقدان چشم انداز گرفتار بی ثباتی و استرس است.
شهاب سنگ در مسیری مشخص حرکت می کند و در رویای شما نقطه مقابل ماشین هایی است که با بی نظمی تمام در حرکت هستند. پدر شما نیز گرفتار استرس و عصبیت است و نقطه مقابل آن شما هستید که آکنده از آرامش هستید. در واقع، شهاب سنگ ها ابعاد وجودی شما را نشان می دهند: انسانی منطقی که می داند چه می کند و به کجا می خواهد برسد. عدد سه (تعداد شهاب سنگ ها) نماد احساس است و نشان می دهد وجود شما برخوردار از آرامشی ناشی از ماهیت منطقی تان است. در جریان خواب، برای لحظه ای از زاویه دید پدرتان به دنیا نگاه می کنید. ماشین ها به صورت نامنظم و دیوانه وار در حرکت اند، یعنی پدر شما به دلیل نگاه لحظه ای و غیرمنطقی گرفتار احساسات پرتنش و رفع و رجوع آنی مسائل است.
دوست خوبم، پیام پنهان خواب این است که اولا مراقب باشید مانند افراد پیرامونتان گرفتار نگاه احساسی و فاقد چشم انداز نشوید. ثانیا، تلاش کنید، جشم های پدرتان و دیگر عزیزانتان را از بی نظمی جاری به سمت انضباط بچرخانید تا آنان نیز چون شما به آرامش دست یابند.

پاسخ گلسا:

بسیار مشتاقانه منتظر تفسیر این خواب بودم و بسیار متشکرم از تفسیر پر مفهوم شما.
اما متاسفانه یک نوع ابهام در من ایجاد شد چرا که شخصیت پدرم متفاوت از توصیفات جنابعالی است.حتی در سخت ترین شرایط استرس و پریشانی را نمیتوان در او حس کرد و همیشه مردی سرزنده و با نشاطی است زیرا در سخت ترین موقعیت ها فقط به خدا توکل کرده وهمیشه به موفقیت نیز دست یافته.به جرات میتوان گفت مرد بسیار با ایمانی است.

پندارنو:

سلام گلسای عزیز، اگر دقت کرده باشید، بنده حرفی از ایمان ایشان نزدم، بلکه گفتم نگاهشان مانند فرهنگ رایج کشورمان مقطعی است. در نتیجه در اضطراب های آن فرو افتاده اند. در خوابتان، شما در نگاه اول احساس کردید شهاب سنگ ها در حال اصابت با زمین هستند، حال آن که وقتی در حالت پر آرامش دوباره به آسمان چشم دوختید، هیچگونه خطری را متوجه خود یا محیط پیرامون ندیدید. پدرتان در رویا البته اضطراب خفیفی در چهره داشتند که «رنگ رخساره خبر می دهد از سر درون.» تو دار بودن پدرتان و پنهانکاری اضطرابشان بیانگر درک بدون استرس نیست. بنابراین، توصیه می کنم به پدرتان نزدیک شده و با ایشان ارتباط صمیمانه تری برقرار کنید. در سنین بالا درون ریزی و سرکوب احساسات می تواند خطرناک باشد.

گلسا:

ممنون از پاسختون.

۱۲ نظر

 1. سلام من درخواب خواب بودم که بلند شدم ورفتم لب پنجره دیدم گدازه های شهاب سنگ بالا می پاشه ازیکی پرسیدم همون شهاب سنگ که زمین رونابود می کنه گفت اره وبعد من می خواستم جایی خواهرم را پنهان کنم تا طوریش نشه نگذاشت پنهانش کنم بعد ماوخانوادمون تویک جای محکم قایم شدیم

  • با سلام، تعبیر خوابتان در بخش تعبیر خواب (خلاصه) منتشر شد. لطفا برای فرستادن خواب های جدید از مسیر ارسال خواب پیروی کنید.

 2. باسلام من بارهادرخواب سقوط شهاب سنگ دراسمان میبینم من به اسمان نگاه میکنم وباسقوط سه شهاب سنگ بنا به یک باورقدیمی ازخداوندارزوی ثروت میکنم انها به زمین اصابت نمیکنندجالب انجاست که درواقعیت هم این اتفاق برام افداد و من دوشهاب سنگ دیدم ولی به هیچ وجه تعبیری براش نبود ویابامرگ تعبیرشده بودکه ناراحتم کردبا تشکر

 3. با سلام وخدا قوت.خواب من اینطوری بود درجایی بودم که حرکت شهاب سنگها توجه منو جلب کرد ومنتظر بودم سنگهاش به هرجا سقوط کرد بردارم خلاصه بعد ازسقوط شهاب ها اونها رو برداشتم سنگها به شکل کشیده بود و رنگمتمایل به قرمزی بود ومن با تعجب اونا روبه خانواده ام نشون میدادم. ممنون میشم اگه برام تعبییرشو بزارین. خیلی خوبه من این سایت روپیداکردم همیشه دنبال شخصی بودم که خواب هامو برام تعبییرکنه بازم ممنون

 4. من چندوقت پیش شب شهاب سنگ دیدم بعد چندروزدوباره توخواب دیدم توآسمون کلی شهاب سنگ هستش.

 5. من تقریبا همین خواب مشابه را دیدم ولی فقط یک شهاب سگ بسیار بزرگ بود که سمت راست من حرکت میکرد

  تعبیر ای رو میشه بگید

  ممنون

 6. سلام من دیشب خواب عجیبی دیدم
  من در حال مکالمه با خواهرم بودم و بیشتر شبیهه دعوا بود
  در همین حال متوجه آسمان شدم که هشت ستاره که به صورت مستطیل در حال حرکت و پشمک زنان هست
  و بعد از چند ثانیه ۲عدد شهاب سنگ (ستاره دنباله دار) در آسمان نمایان شد و هر ۲ تا در آسمان منفجر شد و یکی که سمت چپ من بود پور نور و قرمز رنگ بود
  ولی سمت راستی کم رنگ تر و کم نور بود