تعبیر خواب موی سر سفید شده

تواناییملیحه:

سلام دیشب خواب دیدم یک تکه از موهای جلوی سرم سفید شده بهم میگید تعبیر خواب من چیه ؟

 

تعبیر خواب:

سطح آمادگی تان برای حل مسائل را باور کنید.
دوست خوبم، موی سر را زمانی که می خواهید به محل کار یا مراسمی بروید متناسب با آن مرتب و آرایش می کنید. بنابراین، تعبیر خواب موی سر به وضعیت آمادگی شخص در برابر موقعیتی که با آن روبروست اشاره می کند. رنگ سفید هم نماد معلوم و آشکار بودن است.
این که بخشی از موی سرتان سفید شده و شما دارید آن را می بینید، پرده از گره تشخیصی شما بر می دارد. درحالی که شما ظرفیت خوب و آمادگی معلومی برای انجام امورتان دارید، متاسفانه گرفتار انفعال شده و حاضر نیستید بپذیرید که می توانید وارد میدان شده و اوضاع را به نفع خودتان تغییر دهید.

خودتان را رفرش کنید و با روحیه و جنگندگی لازم با مسائلتان روبرو شوید. آدمی که می خواهد چیزی را داشته باشد باید شایستگی و سزاواری داشتن آن چیز را از خود نشان دهد.

۹ نظر

 1. منم دیشب دقیقا همین خواب را دیدم که موهای جلوی سرم کامل سفید شده بود والآن که این تعبیر را خوندم دقیقا با حال و روزم یکی هس چند وقتیه مشکلاتی تو زندگیمون پیش اومده که امید به زندگی در ما از بین رفته مخصوصا من اصلن هیچ امیدی به آمدن روزهای خوب ندارم و به خاطر همین تو وضع موجود فیکس شدم و تلاشی برای خارج شدن از اون انجام نمیدم فقط خدا باید کمکم کنه که بتونم امیدوار و شاد بشم و تلاشم را برای رسیدن به آرزوهام افزایش بدم وممنون از شما بابت تعبیر مثبتتون .

 2. عالی بود توضیحاتتون. من دقیقا چند وقته که به این موضوع فکر میکنم که چراتغییراتی که باید ایجاد کنم رو ایجاد نمیکنم…قدمی براش بر نمیدارم.. . دانسته ها و اطلاعاتم رو افزایش دادم ولی در عمل اون ها رو اجرا نکرده ام. و این خواب شاید یه انگیزه ای باشه برای شروع؛)

 3. ایول دمت گرم روحیمو شاد کردی

 4. سلام خییلی خیلی ممنون واقعا مطابقت داشت

 5. خیلی ممنون از تعبیر آرام کننده و امید بخشتون.

 6. باتشکر از تعبیر زیبا و امید بخش شما… خدا خیرتون بده

 7. منم همین خوابو دیدم . تو چند وقته اصلن از لحاظ کاری و فکری و عاطفی اوکی نیستم :((

 8. منم همچنین خوابی دیدم … دچار یه مشکل عاطفی شدم و حسابی پکر بودم که این خواب رو هم دیدم … نوشتتون با حال و روزم تطبیق میکنه… من واقعا خسته وشکسته هستم این روزا….

 9. سلام ممنون ازشما
  منم دقیقا همچین خوابی دیدم ودقیقاچندوقتی قیدبرنامه های مفیدمو زده بودم اما انگار همین امروزبود تصمیم جدی برای اجرای پلان هام گرفتم