تعبیر خواب سفر مکه

کمک-همیارینوا:

سلام خسته نباشید،من بالاخره بعد از ۱۱ روز خواب دیدم. کامل یادم نیست اما به این شکل یادم میاد که با مادرم در حالیکه می گفتیم و می خندیدیم که یکهو همه فامیل های خیلی نزدیکمان را دیدیم و من با همه آنها روبوسی کردم و علت تبریک آنها این بود که گویا من قراره برم به سفر مکه. بعد من به خاله ام و همسرش که ایشون در عین حال عموی من هم هستن گفتم من الان بخوام برم مکه همکارای سابقم نمی گن که چرا تنهایی می خوام برم ؟ و قسمت انتهای خوابم که گویا با یک دختر خانم در جستجویی هستیم که یکهو دیدم دختر کوچولویی که حدودا ۳ یا ۴ ساله بود و انگار مصذوم شده بود منم بغلش کردم و با خودم به خونه بردم و بعد از اینکه به دختر بچه رسیدگی کردم گفتم لازمه ببریمش بیمارستان؟ که نمی دونم مادرم بود یا یکی از اقوامم که گفت نه خدارو شکر حالش معلومه که خوبه چون دستاشو راحت تکون می ده تو سریع آماده شو که باید بری مکه.

اگر محبت کنین تعبیرشو بفرمایین ممنون می شم…….

تعبیر خواب :

سکان زندگی تان را محکم در دست بگیرید. شما از درایت کافی برخوردار هستید. البته آفتی هم صحت تصمیم گیری هایتان را تهدید می کند. مراقب باشید تحت تاثیر تشویق دیگران و تعریف و تمجیدشان اهداف واقعیتان را گم نکنید. شیطان مکار است و از راهی که آدم ضعف نشان می دهد، نفوذ می کند.

تعبیر خواب کودک و تعبیر خواب مکه و تعبیر خواب کعبه و تعبیر خواب تشویق کردن

در رویای شما، تشویق کردن ها شما را هل می دهد تا به سمت هدفی پیش بروید. کعبه هدف و نقطه ای است که ما به سمت آن زندگی مان را نشانه می گیریم. در این بین، شما می گویید: نمی گن چرا تنهایی می خوام برم. همین جمله به وضوح اثرپذیری و متکی به غیربودنتان را نشان می دهد. رویا در حالی که در قالب کعبه هدف را به شما نشان می دهد، تاثیری که دیگران بر شما می گذارند را نیز برملا می کند. اهداف می توانند تحت تاثیر دیگران ماهیتشان عوض شود.
این را داشته باشید. برویم به صحنه دوم، جایی که شما به همراه دختر جوانی در جستجو هستید. جستجو پی چویی هدف است و عدد دو (شما و آن دختر) نماد دو بعد احساس و منطق است. دختربچه مصدومی را پیدا می کنید و این همان کعبه واقعی است: دیگرانی که نیازمند دستان محبت شما هستند.
به جمع بندی خوابتان نزدیک شدیم. صحنه اول چالش پیش روی هدفگرایی تان را نشان داد. این که دیگران می توانند بر شما اثر بگذارند. صحنه دوم هدف واقعی را افشا کرد و حال باید تعامل این دو را دید: شما به درستی تشخیص می دهید که کودک نیازمند رسیدگی است. مگر می شود جز این باشد؛ اما مادرتان چون می خواهد شما از سفرباز نمانید، بهانه ای می آورد: کودک می تواند دستش را تکان دهد پس مشکلی ندارد، عجله کن تا به مکه بروی. واقعیت این است که دست یک کودک نماد قابلیت ناپخته او برای انجام کار است. بنابراین، کودک نمی تواند از خود مراقبت کند و لازم است به او توجه نشان دهید. رویا از شما می پرسد: چه می خواهید بکنید؟ هدف راستین شما چیست؟ شهرت، محبوبیت، لذت یا خدمت، محبت و انسان بودگی؟
دوست عزیز، پیام خواب شما شناخت اهداف زندگی تان است و درک این معنا که مراقب باشید تشویق ها و هل دادن های دیگران باعث نشود، ذهنتان خمودی گرفته و راهتان را گم کنید.

پاسخ:

بی نهایت ممنونم.