تعبیر خواب ستاره داوود

ستاره-داوودجواد:

خواب دیدم یک جمعی هست احساس کردم یهودی هستند همه نقاب داشتند عبای سیاهی تنشون بود احساس میکردم من قاچاقی رفتم اونجا در یک لحظه به من مشکوک شدن اومدن سمت من که بگیرند منو یکی گفت اون ستاره داوود داره بعد گفت نشونشون بده گردنبندی که شکل یک دایره که داخلش ستاره بود رو نشان دادم همه شروع به سجده کردن خواب عجیبی بود واسم که یکدفعه از خواب پاشدم دیدم تازه میخوان اذان بگن لطفا تعبیر کنید.

تفسیر:

به شیطان بسیار نزدیک شده اید. اگر کمی دقت کنید، صدای تنفس شیطان را کنار گوشتان احساس می کنید. آیا این طور نیست؟ آیا شما فردی توانمند در بهره بردن از قوانین سیاه نیستید؟ کسی که راه های دور زدن را به خوبی می شناسد و قادر است قانون را به ضد آن تبدیل و با قدرت به اهداف مورد انتظار دست یابد؟
دوست خوبم، رویای یوسف را به خاطر دارید؟ خورشید و ماه و ستاره ها بر او سجده کردند. معنای درونی رویای او این بود که تسلطی جامع بر حوزه معرفت زمان (یعنی تعبیر خواب) به دست خواهد آورد. معنای بیرونی اش نیز بزرگی ای بود که بر خاندان خویش می یافت. رویای شما شباهت با همین خواب دارد. یهود قومی هستند که در سرتاسر قرآن معروف به عدم پذیرش قانون و استحاله آن هستند. اگر خداوند شکار در شنبه را حرام کرد، استخرهایی ساختند و ماهی ها را شنبه ها به آن کوچ دادند و یکشنبه صید کردند. بنابراین، نماد قانون گریزی و استحاله قانون شمرده می شوند. عباهای سیاه و چهره های نقاب زده نیز در کنار این کلمه و واژه قاچاق، اشاره به انسان هایی دارد که سنت های سیاهی برای گذر از قانون و دست یابی به اهداف خود دارند.
ستاره داود شکلی در تمام سطوح هماهنگ است. در رویا نماد انضباط و هماهنگی است و هنگامی که مردان نقابدار بر شما سجده می کنند، نشان می دهد استعداد آن را دارید که همانند شخصیت های سیاه تاریخ مسیرهای تاریکی را در پیش گرفته و در حرفه خود سرآمد دیگران شوید.
اگر در بازار ارز باشید، یا در کار ملک یا هر حوزه دیگری، سکه شما رایج خواهد بود و دیر یا زود قادر می شوید به موفقیت های درخشانی دست یابید. البته از من بپرسید، می گویم هرچه در مسیر سیاهی که پیش بروید، به فرعون که دیگر نمی رسید. پس، در راهی که جز سرسپاری شیطان نیست، گام نگذارید و عطای به به و چه چه دنیاپرستان را به لقایشان ببخشید و روحتان را نجات دهید.

پاسخ جواد:

دوست عزیز ممنون از تعبیر زیبایتان این خواب شاید به ۸ ۹ سال گذشته برمیگردد که تاکنون هیچ کسی تعبیر درستی از آن نکرده بود. بنده هرازکاهی خواب هایی پیچیده میبینم به هرحال لطف شما شامل حال اینجانب گردید به امید دیدار………

پندارنو:

بارها گفته ام خواب ها پیام روح هستند. یکی از ویژگی های روح نیز این است که فوق العاده محجوب است. زمانی که پیامی می دهد، کلامش ناز گل دارد، به انسان خطاکار به هزار نیاز نگاه می کند و می گوید چه می کنی؟! و برای انسان رهیافته بوسه هایی از عطر یاس می فرستد. روح این گونه است، نرم، حساس، صلح جو و زیبایی خواه.
تا ویرانش نکنیم فغان نمی کشد. کابوس رنجی است که بیش از ما روح را می آزارد. برای همین تا اجبار نباشد، کابوسی دیده نمی شود. روح طالب کابوس نیست، همان گونه که هابیل هرگز طالب رنج قابیل نبود.