تعبیر خواب زن همسایه شیشه را پاک میکرد

Woman washing windowمریم:

سلام خدمت شما
من یه بار خوابم رو فرستادم ولی شما گفتید که آن را نگرفتید. خوب من دوباره میفرستم.
ما یه همسایه داریم که اهل مراکش هستند ودو پسر دارند تقریبا یک ماه و نیم پیش متاسفانه مادر بچه ها سر بدنیا آوردن سومین بچه اش فوت شد، هم خودش هم بچه ش. شوهر این خانم بعد از انجام دادن کارهای اداری زنش را برای خاکسپاری به کشورش برد. فکر میکنم ٢ روز بعد از خاک سپاری بود که این خانم به خواب من اومد در حالیکه ارتباط ما فقط در حد سلام علیک بود.
خواب دیدم در میزنن در رو که باز کردم اون خانم پشت در بود با ٢بچه ش. اتفاقا حامله هم بود.
به من سلام کرد و گفت ببخشید میشه مواظب بچه های من باشی باید برم خونه مو تمیز و مرتب کنم. منم گفتم اشکال نداره من مراقب اونا هستم و رفت. بعد من ایشون رو دیدم که داره شیشه های خونشو پاک میکنه ولی دیگه ندیدم که بیاد بچه ها رو ببره.
خوابم این بود. ممنو ن میشم برام تعبیرش کنین.

با احترام به شما مریم

تفسیر:

نور زندگی را به خانه و کارتان بتابانید. این نگاه شماست که به زندگی معنا می دهد؛ وگرنه باشکوه ترین لحظات بدون وجود احساس تبدیل به هیچ می شوند. زمانی که انسان عاشق باشد، حرف های بی مزه معشوق می تواند حکم جذابترین طنزها را بگیرد تا انسان از خنده ریسه برود. زمانی که احساسی از دلبستگی و اشتیاق باشد آشپزخانه حکم گلستانی را می گیرد که زن در آن مشغول آبپاشی روی گل های رنگارنگ است. این احساس شماست که به هستی پیرامونتان جان می بخشد، پس ارزش آن را درک کنید.
مرده نماد فرصتی است که اکنون دارید. پس آن را قدر بدانید؛ اما چه فرصتی؟ مریم چه فرصتی گرانبهاتر از خود زندگی است؟ بچه ها حکم اهداف زندگی تان را دارند که طبعا پرداختن به آن ها خالی از مشقت و سختی نیست. تمیز و مرتب کردن نیز نماد سامان دادن و جلوه بخشیدن است. شیشه های پنجره نیز درگاهی است که انسان رو به آسمان نیلی و محیط پیرامون می گشاید. از آن زن درست زندگی کردن را بیاموزید. شیشه های پنجره وجودتان را تمیز و پاک کنید و بدانید کوهنورد از لحظه لحظه زمانی که با سختی راه دست و پنجره نرم می کند لذت می برد. کوهنورد با پرتگاه، دیواره و هیبت سنگ و برف زندگی می کند و همین هم جان پنداری است که لحظه فتح قله را به شکوهی وصف ناپذیر بدل می سازد. راز کوهنورد بودن را بیاموزید.

پاسخ مریم:

ممنونم از شما زحمت کشیدید.