تعبیر خواب زایمان کردن

کودک-زایمانشبنم:

با سلام و خسته نباشید مدت چند سال است که گهگاه خواب میبینم فرزندی دارم و تازه زایمان کرده ام و او بزرگ شده و برایم عجیب است که پس من کی زایمان کردم و همیشه میبینم زایمانم به راحتی انجام شده و من هیچ احساس ناراحتی نمیکنم و هیچ دردی ندارم شاید این خواب رو بیشتر از صد بار دیدم از بچگی خوابهای صادقانه زیاد میبینم و شاید بیشتر از دهها بار از وقتی با همسرم عقد کردم خواب دیدم در حال جدایی از همسرم هستم و واقعا این اتفاق افتاد و او به اعتیاد کشیده شد و بعد از چهار سال زندگی در حال متارکه از ایشان میباشم و اکنون هیچ فرزندی ندارم .لطفا راهنمایی کنید تعبیر این خواب زایمان کردنم چیست حس میکنم ضمیرناخودآگاهم میخواهد چیزی را به من بگویدپیشاپیش از تعبیر خوابم کمال تشکر را دارم.

تعبیر خواب:

استعداد یا بخت خوبی دارید، به گونه ای که داشته هایتان مسیر رشد را آسان و سریع می پیمایند. آدمی مثل شما اگر زمین کشاورزی داشته باشد، بهترین محصول را از آن برداشت می کند.
در حقیقت، در خواب شما کودک نماد استعداد یا داشته فرد است. این که بدون درد زایمان می کنید و کودکتان را رشد یافته می بینید، نشان می دهد بخت خوبی دارید و با کمترین تلاش می توانید بیشترین بهره را ببرید. دوست خوبم، قدر ظرفیت های وجودیتان را بدانید و از آن ها در مسیر شکوفایی زندگی تان بهره ببرید.
اما، درباره رویای صادقه، من واقعا معنی آن را نمی فهمم. آیا دیدن خوابی که یکی از نمادهای آن متعلق به آینده است، یعنی خواب خلاصه می شود در آن نماد و آنگاه این چنین خوابی رویایی صادقه است؟ همه خواب ها صادقه اند، زیرا خبر از مسائل زندگی آدم می دهند. به هر ترتیب، درباره خواب هایی که درباره طلاق از همسرتان دیده اید، هیچ توضیحی نداده اید. اگر دقت کرده باشید، شیوه تفسیر خواب بنده از نامش پیداست: تفسیر داستانی خواب. زمانی که خواب را تعریف نمی کنید، چه چیزی را باید تعبیر کرد؟
به هر ترتیب، به عنوان یک برادر بزرگتر می گویم: طلاق آخرین و سخت ترین گزینه است. این که همسرتان معتاد شده، دلیل موجهی برای جدایی نیست. آیا تمام تلاشتان را برای اصلاح وضع موجود کرده اید؟ آیا برای حفظ زندگی مشترکتان جنگیده اید؟ اگر پاسخ این سوالات مثبت باشد، آنگاه و فقط پس از آن است که می توان به طلاق فکر کرد.

۸ نظر

  1. باسلام.خواب دیدم که زایمان کردم و همه فامیل خودم و شوهرم امده بودند و فامیل شوهرم باهم دعوا میکردند فامیل خودم هم باهم دعوا میکردند اخر سر خودم هم با انها دعوا کردم.تعبییرش چیه خیلی فوری جواب بدین.

  2. سلام من باردارم و الان حدود یک هفته هست که مدام خواب میبینم دارم زایمان میکنم حتی یک شب خواب دیدم زایمان کردم و بچه مثل یه بچه دوساله درحال دویدن و بازی کردنه
    تعبیرش چیه؟
    باتشکر

  3. با سلام
    من ازدواج نکردم و در خواب میبینم از پسری که دوستش دارم بدون اینکه ازدواج کرده باشیم صاحب یه پسر شدم و بچه ای درشت و سالم به دنیا آوردم و زایمانی راحت و بدون درد داشته ام و دائم دغدغه ام در خواب این است که هر چه زودتر عقد کنیم تا بتوانیم برای بچه شناسنامه بگیریم.

  4. سلام من خواب دیدم چندخانم دوریک خانمی که دراز کشیده ودرحال زایمان کردن هست نشسته اندوقتی بچه بدنیااومداون حانم بلندشدوقتی که بلندشددیدم که اون خانمی که داشته زایمان میکرده خودم بودم لطفابهم بگیداین خواب چه معنی داره جواب روبه ایمیلم بفرستید