تعبیر خواب رکاب زدن در سراشیبی…

زندگی-شادی-نشاطپری ناز:

سلام… چندباری میشه که خواب می بینم سوار دوچرخه هستم و دارم مسیری رو که بیشتر اوقات سربالایی است به سختی می رم… ولی همیشه هم این طور بوده که دست از تلاش نکشیدم… دیشب دوباره خواب دیدم که به سمت یک مقصدی دارم میرم موقع رفتن بیشتر مسیر سر پایینی بود ولی انگار برام خوشایند نبود و تو دلم می گفتم موقع برگشتن بهتر میشه به مقصد رسیدم و بعد باید بر می گشتم خونه تو مسیر برگشت یه جاهایی اینقدر سربالایی تند بود که خیلی به سختی پدال می زدم و یه جاهایی مجبور می شدم پیاده شم و با پای پیاده مسیر رو ادامه بدم تو راه سعی می کردم اون راهی رو انتخاب کنم که منو به خونه می رسونه ولی سربالاییش کمتره به هر حال به هر سختیی که بود به خونه رسیدم… خیلی ممنون میشم اگر خوابم رو تعبیر کنید…

تفسیر:

اگر می خواهید روی آرامش را ببینید، هنر لذت بردن از زندگی را بیاموزید. انسان توانمندی هستید، اما راز زندگی را گم کرده اید. توصیه می کنم فیلم «عصر جدید» چارلی چاپلین را دوباره و دوباره ببینید. آیا برای شما پیامی ندارد؟ زندگی آن دم است که به انتظار افتادن ژاله از برگ می نشینیم. دمی که احساس می کنیم زنده هستیم و شادی را با کائنات قسمت کرده ایم. این دم بی نظیر را به تمام گستره زندگی تان منتقل کنید. از لحظه لحظه بودنتان لذت ببرید.
از مسیر راحت به سمت مقصد می روید و ناخرسند هستید. در هنگام بازگشت به خانه، باز به سمت مقصد می روید، اما از سختی راه به ستوه آمده اید. این چه نوع زندگی است که در خوشی و ناخوشی عدم رضایت را با خود یدک می کشید؟ خانه به معنای آرامش است و دوچرخه سواری تعادل را نشان می دهد. آیا شما در زندگی تان تعادل را حفظ کرده اید؟ خوابتان که این را نشان نمی دهد. زندگی آکنده به ناخرسندی و مانند ماشین کار کردن، هرچه باشد زندگی نیست. دوست خوبم، تعادل را به زندگی باز گردانید. جسم و روح شما نیز حقوقی دارند. از لحظات زندگی بهره ببرید، شاد باشید و انرژی مثبت آن را به دیگران منتقل کنید.
اگر قرار بود ما فقط کار کنیم، خداوند ماشین را به جای ما خلق می کرد. تازه ماشین، احساس نارضایتی نیز نمی کند! پس، زندگی را بازبیابید و از فرصت بودنتان لذت ببرید.

پاسخ پری ناز:

عالی بود تعبیرتون…. عالیییییی، دقیقا همینطوره که گفتید… حتما سعی می کنم این تعادل را به زندگیم برگردونم… بی نهایت ممنونم بابت وقتی که برای این تعابیرفوق العاده می گذارید، اجرتون با خدا:)