روی کارت پاسور نوشته بود : «solve»

navaتاس:

با سلام،من چون مدتی است با نامزدم مشکل دارم تعبیر این خواب برام حیاتیه.
خواب دیدم که تو یک وسیله نقلیه هستم با کسانی که گویا آشنا و اقوام هستند یکی از آنها که گویا هم من رو می شناخت هم خانواده همسرم رو در مورد نامزدم سوال کرد که من با روی خوش تشکر کردم و گفتم خیلی خوبه سلام داره که در همون لحظه مادر همسرم منو کنار خودش صدا کرد رفتم نشستم گفت چرا پسرمو ناراحت کردی و تو یه سری مسائل درستشو نگفتی؟ این حرف ها رو که می زد گریه هم میکرد. گفتم مامان من دروغی نگفتم حرف های من رو خوب متوجه نشده واسش سوءتفاهم شده. گفت خوب بهش زنگ بزن گفتم آخه هم جواب نمی ده هم اگه جواب بده خوب حرف نمی زنه. می خواست پیاده بشه که دید من حالم بده گفت چی شده؟ گفتم به خاطر غم و ناراحتیا خواب و خوراک ندارم گفت با من بیا. منو برد خونشون با هم دیگه منتظر نامزدم شدیم قبل نامزدم برادرش اومد و ار دیدن من اونجا شوکه شد و با تعجب به من و مادرش نگاه کرد منم با سرم سلام کردم بعدش نامزدم اومدمن سرمو انداختم پایین و کمی بعد اومد از پشت تو آغوشش گرفت منو و با گریه گفت چرا این کارو باهامون کردی داغونمون کردی بعد منو به سمت خودش برگردوند و بغلم کرد و هر دو با هم گریه کردیم. به خاطر هیجان دیدن و آشتی من از حال رفته بودم انگار که وقتی چشامو باز کردم نامزدم بالاسرم بود دستمو تو دستش گرفته بود و من به دکتر گفتم من اینجا استراحت کنم جایی نرم ما بعد مدتها آشتی کردیم و تازه چند دقیقه است کنار هم هستیم که دکتر به سمت من یرگشت و دو تا کارت مثل کارت پاسور نشونم داد که پایین یکی solve (یعنی حل شدن)و دومی آس بود روش. و بعد بیدار شدم. تورو خدا بگین که خوبهههههههه. ممنونم.

تفسیر:

خواب که خوب و بد ندارد دوست عزیز، خواب اطلاعاتی به ما می دهد تا بهتر بتوانیم با مسائلمان روبرو شویم. خواب هایی که در قرآن ذکر شدند نیز همین ویژگی را داشتند. خواب یوسف به او نشان داد علم تعبیر را خواهد آموخت، پس در مسیر آن پیش رفت. خدیو مصر فهمید سال های سختی در پیش است، پس ملتش را برای روبرو شدن با آن آماده کرد. بیاید خوب و بد را برای فالگیران و رمالان بگذاریم. راحت باشند!
اما به خوابتان بپردازیم، به جای آن که دست روی دست بگذارید و منتظر شانس و اقبالتان بمانید، از قوه منطق و مهارت های ارتباطیتان بهره برده و مسائلتان را حل نمایید.
مهمترین بخش خواب شما قسمت پایانی است که دکتر به شما پاسورهایی نشان می دهد که روی یکی solve و روی دیگری آس نقش بسته است. پاسور نماد بخت و اقبال و دلبستن به شانس است. در نقطه مقابل آن، کلمه انگلیسی Solve نماد برخورد علمی و حل مسئله ای با مشکل است. دوست خوبم، برگ آس دست شماست. اگر قصد دارید بر مسائلتان چیره شوید، از خردتان پیروی کنید و به نحوی منطقی مشکلاتتان را برطرف نمایید.
هنگامی که در ماشین هستید، برخورد مثبت و سازنده شما باعث می شود تا مادر نامزدتان سرصحبت را با شما باز کند و زمانی که می فهمد موضوع برایتان مهم بوده و دغدغه مسئله را داشته اید، شما را به خانه می برد. خواب نشان می دهد نامزد شما عاطفی بودنش را از مادر خود به ارث برده است. البته خصوصیات اخلاقی برادر متفاوت است و نشان می دهد ساده با قضایا کنار نمی آید.
در خواب شما، انعطاف پذیری و اثرپذیری از عواطف ویژگی مشترک نامزدتان و مادر اوست. شاید کلید حل مشکلات شما نیز در دستان مادر نامزدتان باشد. به جای آن که در اندوهی عمیق فرو بروید و قوای خود را از دست بدهید، سرتان را بالا بگیرید و با قدرت استدلال و طرح منطقی راهی برای حل مسائلتان بیابید.