تعبیر خواب رقص عربی !

زن-شادیمهسا:

سلام
خواب دیدم یه بسته پستی امده برامون خواهرم رفت بسته رو گرفت ، توش چند تا مجله ژورنال بود که تو بعضی صفحه هاش عکسهای خواهرم بود یه اتو مو هم بود ، از بالا میشنیدم خواهرم داره با یکی صحبت میکنه ، از صداش شناختم دوست پسرم بود که ۳ سالی است رابطه ندارم باهاش انگار اون بسته از طرف اون بود، خواهرم اصرار میکرد که بیاد با من صحبت کنه و اون زیر بار نمیرفت ، همون موقع مادرم از راه رسید نمی دونم چی شد که دوستم شروع به رقصیدن کرد! اصلا اون زیاد اهل رقص نبود ولی تو خواب خیلی ماهرانه عربی میرقصید و انگار لباس عربی تنش بود!مادرم بهش گفت من همچین دامادی نمی خوام ولی بازم اجازه میدم بیای با مهسا صحبت کنی ولی باز اون نیومد، من حسابدارم بعدش تو خوابم لپ تاپم رو برده بودم تو حیاط و داشتم حسابامو چک میکردم که دیدم دوستم از بالا یعنی طبقه دوم خونمون صدام کرد ، رفتم بالا دیدم نشسته کنارش مورچه های زیادی تو یه ردیف میان و تو ردیف کناریش میرن ، بهش گفتم اینجا چقدر مورچه است توجهی نکرد ، یه سیگار روشن کرد دادبه من هنوز سیگارو کامل نکشیده بودم که ازم گرفت انداخت اونور من بقیه سیگار نگاه کردم انگار دوست داشتم تاآخر بکشم ! بعد رفت تو یه رخت خواب خوابید که بالای سرش سرم وصل بود گفت خیلی حالم بده می خوام سیگارم و ترک کنم، وقتی خوابید تو رختخوابه و یه دفعه موهای سرش و ریشش سفید شد بهش گفتم حتما سیگارتو ترک کن شبیه میت شدی! یکم خوابم عجیبه ولی اگه امکانش هست لطفا تعبیر کنید.

تعبیر خواب :

اگر شما شخصیتی مانند خواهرتان داشتید، خواستگارتان را به یکی از خوشبختترین مردان روی زمین تبدیل می کردید. اما، رابطه واقعی تان باعث شد تا هر دو تحلیل بروید، به یک دلیل ساده: هر دو اثر پذیر بودید. در حقیقت، همدیگر را تخریب می کردید به جای آن که باعث رشد و تعالی هم شوید. البته شما اثرپذیری را از مادرتان به ارث برده اید.
ژورنال و عکس خواهرتان نمایشگر روحیه مثبت اندیش و با طراوت است. خواستگارتان مجله ها را آورده، یعنی انتظاری که از شما داشته این بوده که شبیه خواهرتان باشید: مثبت و سازنده. تعبیر خواب رقص طراوت و هارمونی زندگی و عربی اصالت و صحت است. بنابراین، رقص عربی او نمایشگر طراوتی است که درون او وجود داشته و اگر شما آن را لمس می کردید، بروز می یافت. اما مادرتان شادی را بر نتافته و آن را سرکوب می کند. در عین حال مخالف دیدار او با شما نیز نیست. در حقیقت، وضعیتی منفی باف و منفعل را نشان می دهد. شما نیز زمانی که سیگار به شما داده می شود آن را می کشید و زمانی که از شما گرفته می شود، علی رغم میلتان از آن منصرف می شوید. این ویژگی شخصی است که قاطعیت در تصمیم گیری و اجراء ندارد. به حساب ها رسیدن یعنی وضیعت را به صورت منطقی بررسی کردن؛ اما آیا شما چنین بررسی و نحوه نگاه تحلیلی به مسائل زندگی دارید؟ بعید می دانم. تشخیص بیماری زمانی که خواستگارتان زیر سرم است و موهایش سفید شده، هنر نیست، هنر درک تبعات اشتباهی است که مسیر می تواند داشته باشد و پیشگیری از وقوع آنهاست.
دوست خوبم، زمانی که او نشسته و از دو سویش مورچه ها در آمد و شد هستند، یعنی وجودش در حال فساد یافتن است و این مسئولیت شماست که عوارض را کشف کرده و مانع بروزشان شوید. در حقیقت، رویا شما را به سمت زندگی هدایت می کند و از شما می خواهد تا همچون خواهرتان بوی زندگی بدهید و هوشیارانه تبعات منفی رفتارتان را کشف کنید. اگر متوقف شوید، عمرتان هرز خواهد رفت.
مهسای عزیز، نسل جدید می گویند خوش باشیم، اما خوش بودن به چه قیمتی، نادیده گرفتن اصول زندگی، سیگار کشیدن و شراب خوردن و تبعات بد آن ها را به جان خریدن؟ آیا این به معنای سطحی نگری نیست؟ زخمی که درمان نشود چه بسا عفونی شده و جان آدمی را بگیرد؛ پس، به زخم های زندگی تان توجه کرده و حسابگرانه امور زندگی تان را از آفات و کاستی ها بزدایید و مسئله بسیار مهم، درک کنید نمی توان به انتظار خوشبختی نشست. شاید مهمترین وجه خواب شما همین معنا باشد: با مسائل زندگی فعالانه روبرو شوید و شرایط خوشبختی را برای خودتان فراهم کنید، هیچ کس خوشبختی را در بشقاب طلا برایتان پیشکش نخواهد آورد.

پاسخ مهسا:

سلام ، ممنون من بی صبرانه منتظر تعبیر خوابم بودم ، جالب و عالی بود ، عجیب بود مخصوصا شخصیت شناسی که از خوابم من داشتین کاملا صحیح بود ، همه شخصیتهای خواب من در زندگی عادی واقعا همینطورند و خودم ! تبریک میگم بهتون عالیییی بود.