تعبیر خواب شهر اهواز

beautiful orange young brunette girl expression portrait with daفیا:

سلام چند روز پیش به یکی از همسایه ها فکر میکردم که چند ساله ندیدمش فکر میکردم زنده ست ولی مرده البته پیر نبود یک شب خواب دیدم توی خیابانمون (خیابان خونه قبل از ازدواج) خانمی رو دیدم میگه فلانی( یعنی همون همسایمون که هم اسم هم فامیلش رو به زبان اورد ولی من متاسفانه نمیونم نام ببرم) میگه راننده قطار اهواز هست کمی جلوتر یعنی خونه ای که روبرو کوچه ما بود رو نشون میده میگه اینم خونشونه جلوی در خونشون دو سه تا چیزی شبیه به گلخونه چوبی بود و خیلی شیک بود از خواب که بلند شدم فکر کردم شاید هم مقبره بود به هر حال پیش خودم میگم خوب معلومه خانواده شون باکلاسن و باید همه چیزشون اینقدر شیک باشه داخل خونه توی هالشون ایستاده بودم که دیدم همون همسایمون از اتاقی دراومد که با پدرش اونجا خوابیده بودن پدرش رو ندیدم یه تخت توی هال بود که گاهی روی اون تخت دراز میکشد و بلند میشد روی گردنش چروک خیلی خیلی عمیقی افتاده بود مثل زخم سوختگی البته سوختگی نبود قیافش هم کمی شبیه میمون شده و به زیبایی که توی بیداری بود نبود البته شاید بیشتر به خاطر اینکه موهای جلوی پیشونیش خیلی جلو اومده بود و نامرتب بود متشکرم.

تعبیر خواب :

روح به وضوح پیام داده است: «با کلاس باشید!» به سر و وضع خودتان برسید، خانه و زندگی تان را مرتب و دلنواز کنید. بگذارید هر کس با شما روبرو می شود، از بودن در کنار شما احساس خوبی پیدا کند.

تعبیر خواب اهواز  و تعبیر خواب راه آهن و تعبیر خواب گلخانه شیک و تعبیر خواب مرده و تعبیر خواب مقبره

اهواز شهری دارای ذخایر غنی و فاقد امکانات است. در حقیقت، اهواز مرکز ثروتمندترین استان کشور است، اما شبیه آن مرد با موهای نامرتب، شهری است که امکانات رفاهی ندارد و دکوراسیون شهری آن بسیار فقیر و به دور از حد انتظار است. شهری که می تواند چون نگینی در منطقه بدرخشد، متاسفانه کوچکترین جلوه توریستی ندارد. به هر ترتیب، راه آهن نماد استانداردهای عقلی و اهواز همانند چهره مرد نماد فقدان توجه و رسیدگی است.گلخانه های شیک و چوبی نماد ظاهری خوشایند و جذب کننده هستند و حالت مقبره و مرده به فرصتی اشاره دارند که در اختیار دارید و می تواند از دست برود.
دوست عزیزم، از امکاناتی که خداوند به شما عطا کرده به درستی بهره ببرید، ظاهر خود و زندگی تان را مرتب و زیبا کنید. زندگی یک مسلمان باید مانند باغچه ای از گل باشد که چون مهمانی ورود می کند در آن عمیق ترین احساس آرامش را بیابد و دکوراسیون چشم نواز داشته باشد تا خانواده از گذر وقت در آن به راحتی و شکوه برسند. آیا جز این است که ظاهری مرتب آکنده از انرژی مثبت است؟ پس شیک، زیبا و مرتب باشید تا انرژی مثبت وجودتان دیدگان را جذب و دلها را آکنده از شوق کند.