تعبیر خواب رابطه در خانه متروکه!

rahaدختر-جوان:

سلام خسته نباشید…..ببخشید من خواب دیدم یکی از دوستام با پسری که میشناسیمش در حال نزدیکی و رابطه است ….ی خونه ی متروکه و خرابه بود ….میشه تعبیرشو بگین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟فقطططط زود تر لطفااااا

تفسیر:

دبدگان می بینند و قلب نفی می کند، بیچاره عقل!
دوست خوبم، هنگامی که با واقعیات پلشت روبرو می شوید، هرچقدر هم که برای احساستان سنگین باشد، به عقلتان اتکا کرده و آن گونه که باید حقیقت را بپذیرد و تصمیمی متناسب با منطقتان بگیرید. در بزنگاه مواجهه با خطاهای بزرگ و زمانی که احساس انسان درگیر است، همه چیز چقدر دشوار می شود. بله، اما انسانیت ما نه به احساساتمان بلکه به مدیریتی است که بر آن ها داریم.
در رویای شما، دوستتان و آن پسر نماد دلبستگی هایتان هستند و رابطه جنسی در خرابه نماد بهره ای ناسالم و ابتر است. سودی که در آن خیری نیست. برای مثال، چشمانتان را باز می کنید و می بینید کسی که برای شما نرده عشق می بازد، با دیگری سر و سری دارد. آیا جای درنگ هست؟ آیا می توان سکوت کرد و هیچ نگفت؟ البته که نه. اجازه دهید احساستان جریحه دار شود و قلبتان شکسته شود، اما هیچگاه اجازه ندهید عقلتان بشکند. گاه می بینید خواهرتان، دوستتان یا عزیزی در مسیر خطا پیش می رود، این مسئولیت شماست که تلاش خودتان را برای نجات او بکنید.
دوست عزیز، هنگامی که با امر نادرستی روبرو می شوید، هرچقدر هم برای احساساتتان سنگین باشد، عزمتان را جزم کرده و مطابق منطق و طریق راستی با آن مسئله روبرو شوید. گاه سکوت بدترین خیانتی است که به خودتان یا عزیزانتان می کنید!