رابطه با مرد متاهل!

نفسبهار:

درود بر شما،دیروز یکی از دوستان خانوادگی که متاهل میباشند ( البته بنده هم متاهل هستم) به من پیغام دادن که در ایام عید بعد از یکی از دید و بازدیدها خواب عجیبی دیدن که از شنیدنش بسیار جا خوردم ولی تلاش کردم منطقی با این موضوع برخورد کنم و به دنبال تعبیرش باشم :
ایشون خواب دیدن که با من ارتباط جنسی برقرار کردن و در این ارتباط بنده به شدت راضی و خوشحال بودم و ظاهرا همه چی واضح بوده و به صورتی بوده که انگاردر دنیای واقعی صورت گرفته، خواهشمندم تعبیرش رو بفرمایید….
سپاسگزارم.

تفسیر:

خوشی دنیا گرفتارتان می کند. درست مانند آهنربایی که تحت مغناطیسش آهن را به خود جذب می کند، بعضی نفس ها مجذوب غرایز لذت جوی خودشان می شوند. این دست لذت ها می توانند هر چیزی باشند، از جاذبه برق طلا گرفته تا پرداختن به محافل کم عمق زنانه. مهم این است که متوجه چنین گرایشی درون خودتان شده و آن را به مهار عقل درآورید. انسانی که به بوی غذا راه می رود، ممکن است سر از جاهای ناگواری در آورد.
گذشته از این رویا پرده از بعد دیگری از زندگی تان بر می دارد. دوست خوبم، به چه کسانی فرصت می دهید؟ آیا حواستان جمع زندگی تان است یا خیر می گذارید دیگران از نگاه مثبت و خوش خیالانه شما سوء استفاده کنند؟ مثبت اندیشی هم حد و اندازه و چارچوبی دارد. فیلم سینمایی تاثیرگذاری را به خاطر دارم که پیرزن و پیرمردی به قاتل فراری پناه دادند و در حق او مهربانی ها کردند. پاسخ قاتل این بود که هر دویشان را کشت و اندک دارایی شان را به یغما برد.
از مزرعه زندگی تان در برابر دیگران نگهبانی کنید و اجازه ندهید هر انسان ناخلفی فرصت بیابد از آن چیزی برداشت کند.