دو دختر همجنسگرا

دختر-عقلسارا:

سلام ، لطفا خوابم رو تعبیر کنید خیلی عجیب بود. خواب دیدم تو یه پاساژ خارج از کشور هستم ۲ تا دختر لباس خیلی گرم زمستانی پوشیده بودن در صورتیکه هوا گرم بود و شالی مشترک به گردن انها بود. قبل از اینکه به من برسن خداحافظی کردند و یکیشون اومد سمت من از رفتاری که ازشون دیده بودم احساس کردم همجنسبازن و رفتار بی حیایی داشت. کنار ما یه دستشویی عمومی بود دختر لباسش رو بیرون در آورد و داخل شد من از دور میدیدم مرد بود در حالیکه قبلا از این که لباسش رو در اورد زن بود ! از دور میدیدم که از کمر تا پایین پاهاش رو رنگ کرده و ابی رنگه و آلتی غیر طبیعی داره. من احساس کردم قصد اذیت و آزار منو داره. همون موقع پیرمردی اومد و انداختش داخل دستشویی! عجیب بود که چطور از سوراخ رد شد ! خیلی ذهنمو درگیر کرده این خواب.

تفسیر:

شمس تبریزی داستان شیطان را این گونه نقل می کند که به دروازه عظیمی رسیدم با قل و زنجیرهای فراوان. هنگامی که آن را گشودم، پشت آن شیطان را کرم نحیف بیچاره ای یافتم. خواب شما نیز پرده از واقعیت تهدیداتی بر می دارد که برابرتان وجود دارد، کرم های نحیفی که با عقل و تجربه به سادگی قادر هستید بر آن ها چیره شوید.
دو دختر همجنسباز نماد تفکری مسموم اما انفعالی است. آن ها در گرما لباس ضخیم زمستانی پوشیده اند، یعنی تحت تاثیر نگرش محیط گرفتار انجماد و نزول شده اند. این که شالشان مشترک است، یعنی به همدیگر انگیزه و تعصب لازم برای ادامه مسیر را می دهند. به عبارت دیگر، همدیگر را حمایت احساسی می کند. برای شما بیانگر مشکلاتی هستند که حس می کنید به راحتی از پسشان بر می آید و جای نگرانی نمی بینید؛ اما همان مشکل زمانی که ماهیت مذکر می یابد، قضیه فرق می کند. در برابر افکاری که می خواهند در شما نفوذ کنند یا موقعیت هایی که قصد سوء استفاده از شما را دارند، نیاز به عقلانیت آب دیده دارید. بله، پیرمرد نماد عقلانیتی است که در کوران تجربه ورزیده شده و می داند برابر این دست مشکلات چگونه باید عمل کند.
به خودتان اطمینان داشته باشید. شیطان کرم نحیفی بیش نیست. آنگاه که با تجربه و درایت به جنگ مشکلات می روید، قادر خواهید بود از پس آن ها بر آیید. در عصر جدید، انسان آگاه مالک قدرت واقعی است.