دو خرس در کنار در فاضلاب!

خرسفیا:

با سلام و خسته نباشید امروز ۱۹ فروردین خواب دیدم انگار تهران رفتیم وخانه ای گرفتیم نزدیک خونه ما توی خیابان روی زمین دریچه ای هست مثل فاضلاب اما کمی بزرگتر که در دوطرفه داره و دوتا خرس اونجا نشستن ودارن گوشت به دندان میکشند و نه گوشت نه خرسها انگار چندان تمیز نبودن خرسها برای اینکه بتونن بروند داخلش درشو باز میکردند از اینکه چنین جایی نزدیک ماست من ترسیدم که مبادا بچه هام از اینجا رد میشن توی این گودال بیفتند به همین دلیل دلم نمیخواست خونمون اونجا باشه میخواستم به همسرم بگم بریم چند کوچه اونطرف تر اما نمیدونستم چه جوری به همسرم بگم که قبول کنه وبه نظرم شب هم بود(درضمن من خیلی برای اینکه به تهران بریم تلاش میکنم چون وطنم هست و سالهاست که از تهران دورم این خواب میتونه تهدیدی برای رفتن به اونجا باشه؟) تعبیرش چیه میشه متشکرم.

تفسیر:

نسبت به عدم سلامت ها، تهدیدات و موقعیت های بد حساس باشید و از خود واکنش دفاعی نشان دهید.
دو خرس می تواند تمثالی از شما و همسرتان باشند که بخواهید وضعیتی بد را پذیرفته و با بی تفاوتی در آن باقی بمانید. اما خرس نماد جنگاوری است و خرس مادر برای توله هایش به شدت مهاجم است. پس، بیهوده نیست که در رویای شما خرس نشان داده شده است. روح جنگاور خرس را درون خویش شکوفا کنید و زمانی که لازم است برابر وضعیت نادرستی بایستید، تمام قامت و با تمام وجود این کار را بکنید.
سوال اینجاست که چرا زوج خرس نشان داده شده اند. دو خرسی که سر در فاضلاب فرو می کنند، اشاره به تاثیری دارند که زن و مرد بر هم دارند. زنی گرفتار دنیا می تواند همسرش را به سمت دنیا بکشاند و در نقطه عکس زن هوشیار و منتقد می تواند همسرش را هوشیار کند. دوست خوبم، شما هنگامی که با اعتماد به نفس و هوشیاری علیه عادات ناپسند و وضعیت های نادرست بایستید، می توانید این هوشیاری را به همسرتان منتقل کنید.
اما، شب نماد وضعیتی است که انسان اطلاعات دقیقی از محیط ندارد و باید روی دانش شخصی خود تاکید کند. شما با خود می گویید چگونه به همسرم بگویم؟ مهم این است که شما می دانید وضعیت درستی وجود ندارد و باید به این دانایی خود اتکا کرده و با روحیه جنگاور ترس ها و اضطراب ها را کنار گذاشته و طرح مسئله کنید. روحیه سلامت طلبی در شما که بیدار باشد، قادر خواهید بود اوضاع را بهبود بخشید.

یک نظر

  1. سلام خواب دیدم با لباس توی یه استخر خیلی عمیق و بزرگ پر از ابهای کثیف شنا میکردم بعد که بیرون اومدم دنبال جایی بودم که خودم و تمیز کنم در همون هین داشتم اطرافمو تمیز میکردم