تعبیر خواب دو برادر مرده و خواهری با سر شکسته

تعبیر-خواب-حل-مشکلاچ:

من خواب دیدم هر دوتا برادرم فوت کردن همه ناراحتن ولی عزاداری در کار نیست سر خواهرم هم شکسته و چند تا بخیه خورده و من همش بهش میگم چرا اینطوری شدی ولی دلیلش را نفهمیدم.

ممنون میشم تعبیر خواب را برایم بگویید.

 

تفسیر:

تعبیر خواب شما از این فرار است :

گذشته به پایان رسیده است، گریستن برای فرصت های سوخته دیوانگیست و شما این را نیک می دانید. دوست عزیز، پیام خواب تاکید صریح به همین نگاه منطقی به مسائل دارد. تمرکزتان را روی وضیعت حال و مشکلاتی که وجود دارند، بگذارید و اجازه دهید گذشته در گنجینه خاطراتمان آرام بگیرد.

در رویای شما، مرگ نماد فرصت سوخته است و دو برادر فوت کرده اشاره به فرصتی دارند که چه از بعد احساسی و چه عقلی به پایان رسیده است. پس دیگر محلی از اعراب ندارد و باید آن را وانهاد. اما، سر شکسته خواهر نمایشگر مشکلی است که شما را ملتهب می کند و لازم است منطقا ابعاد مختلف آن سنجیده شود. در واقع، سر محل عقل است و شکستگی آن نشان می دهد، مشکلی بوده که هرچند بخیه خورده و حل شده، اما باید ابعاد آن تحلیل شود تا از آسیب های آتی جلوگیری شود.

دوست خوبم، روح این چنین پیام می دهد، در پوششی از استعاره ها و سمبلها به شما راهی را نشان می دهد که می تواند هدایتگرتان به خیر و راستی باشد. پس، تلاش کنید پیامش را درک کرده و از رهنمودهایش بهره مند شوید.

اکنون پیام روح برایتان رها کردن موقعیت های نادرست یا به پایان رسیده و تلاش برای بهبود شرایط و تحصیل موقعیت های در دسترس است.

۴ نظر

  1. من خواب دیدم که خواهرم که مرده است پیش من امده و از من عصبانی است

  2. سلام دختری ۲۴ساله و مجرد هستم خواب دیدم در خانه ای هستیم با مادرو خواهرها و خاله ام که من با برادرزاده هام از پله های خانه بالا میرم تا در پشتبوم و موقع برگشت جلوی پله ها تعدادی رختخواب چیده شده من پام سر میخوره و میفتم روی رختخوابا و همه پخش میشوند همون لحظه میخوام برم تو اتاقی که همه هستن یه لحظه احساس حامله بودن میکنم حس زن بارداری رو دارم که پنج ماهشه وقتی وارد اتاق میشم خجالت میکشم و پاز احساس شرم هستم گریه میکنم و یه گوشه مینشینم که روبروی خالم هست و اون داره من و دلداری میده درواقع همه شروع میکنن به دلداری دادن من تا اینکه من از شدت گریه بیدار میشم
    میشه تعبیر کنید برام