تعبیر خواب دوستم الت مردانه داشت چیست؟!

متعجب-زنساجدی:

سلام . من خواب دیدم یکی از دوستام که خانم متاهلی هستن آلت تناسلی مردانه دارن. من یه لحظه دیدم در حالی که نشسته بود و سعی داشت مخفیش کنه. تو خواب به همسرم گفتم نگاه کن… و هر دومون خیلی متعجب بودیم.
لطفا تعبیر خواب مرا بفرمایید.مرسی.

تعبیر خواب :

عیب و ایراد دیگران را در بوق و کرنا نکنید، بلوا به پا نکنید، دامن امنی باشید که خطاها را می پوشاند و به آدم های گرفتار آرامش می بخشد تا بتوانند زندگی شان را به اصلاح آورند.
تعبیر خواب زنی که تلاش دارد آلت مذکرش را بپوشاند، نماد کسی است که نمی خواهد نابهنجاری هایش عریان شود؛ اما خبری که شما می دهید و حالت متعجبتان رسواگر اوست. امروز همسرم از زبان خواهرش نقل می کرد که دکتر هلاکویی گفته فقط دو درصد افراد جامعه بهنجار هستند. راست یا درست آن را نمی دانم، اما واقعیت این است که همه آدم ها نقطه ضعف هایی دارند. در این بین، ما به عنوان نزدیکان آنها وظیفه داریم، به جای افشا کردن نقاط ضعف و در نتیجه آسیب زدن به آنها، با نقش حمایتگری مان کمک کنیم بر مشکلاتشان فائق آمده و به تدریج زندگیشان را بهبود بخشند. آیا شما جز این فکر می کنید؟
بعد انسانیتان را بر رفتارتان حاکم نمایید و حجابی امین برای انسان ها باشید.

۸ نظر

 1. خواب دیدم خواهر زاده شوهرم الت تناسلی داره و با من سکس میکرد

  • سکس کردن هنگامی که نقش مونث داشته باشید، به معنای تحت تاثیر قرار گرفتن است. اولا، آن خواهرزاده شوهرتان فردی است که دوست دارد دیدگاه های خود را به دیگران تحمیل کند. یعنی آنچه می خواهد همان باید بشود. اما، درباره شما مشکلتان این است که اجازه می دهید دیگران برایتان تعیین تکلیف کنند. حال چه آگاهانه یا ناآگاهانه. مستقل بیاندیشید و آنچه صلاح امورتان است را انتخاب کنید.

 2. سلام
  خواب دیدم یک زن خود را خیلی به من نزدیک میکند من از او فاصله گرفتم
  ولی بعدا شخص دیگری لباس های او را از تنش کند و مشخص شد یک دوجنسه بوده است
  راستش من اون تصمیم مهمی برای زندگیم گرفته بودم وقتی این خواب را دیدم اون زن مرا در مورد ای امر نکوهش میکرد
  من دخترم
  خواهش میکنم تعبیر خوابم رو بگید
  مرسی

 3. سلام من مرد هستم خواب دیدم همسرم آلت مردانه دارد تعبیرش چیست؟

  • زمانی که زن در خواب آلت مردانه داشته باشد، یعنی قصد دارد خواست و نقطه نظر خود را جابیانداد و حرف خود را به کرسی بنشاند. در این حالت احتمال دارد لجبازی و اصرار در رفتار او دیده شود.
   سوال اینجاست، آیا شما هم باید همان گونه باشید؟ جواب سلام علیک است؟ معیارتان منطق باشد، با صبر راهی را برگزینید که عقل به آن هدایت می کند، نه احساسات.

 4. خواب دیدم که با آلت مردانه إدرار میکنم در صورتی که من خانوم هستم تعبیرش چیست؟

  • با سلام
   آیا از روبرو شدن با چالش های زندگی پروا داشته اید؟ آیا ترس هایتان شما را از موقعیت های خوب محروم می کرده است؟ دارید می آموزید، روی پای خودتان بایستید و مردانه با واقعیات روبرو شوید. استقلال شخصی داشتن و توان حرکت به سمت آرزوها بدون اعتماد به نفس میسر نیست. مسیر درست را با عزم جدی بپیمایید.