تعبیر خواب کفش طلایی را از خانه نامزد سابق دزدیدم

منافع-شخصی-رهایینیوشا:

با سلام,چند شب پیش خواب دیدم به خانه ی نامزد سابقم برای گرفتن چیزی بی ارزش رفتم و کفش های طلایی رنگ زیبایی از همسر جدیدش در منزلشان می دزدم و آنها متوجه نمی شوند,خیلی آشفته ام، تعبیرش چی میتونه باشه؟؟

تعبیر خواب:

مراقب باشید منافعتان باعث نشود اخلاق حرفه ای را زیر پا بگذارید. در حقیقت، نفس می تواند باعث شود تا برای کار نادرستی که می خواهیم بکنیم، دلیل تراشی کرده و به گونه ای آن را موجه نشان دهیم. یکی از بهترین مثال ها برای این مورد، داستان قومی از بنی اسرائیل است که صید ماهی در روز شنبه برایشان حرام شده بود. خدا روزهای شنبه ماهی های درشت را لب ساحل می اورد تا اراده آنان را بیازماید. قوم طمع کرده و استخرهایی کنار ساحل تعبیه نمودند. شنبه ها ماهی ها را به آن استخرها کوچ می داند و یکشنبه ها آنها را صید می کردند. خدا نیز به جرم این گناه آنان را چون بوزینگان مسخ نمود (عقلشان را زایل کرد).
دوست خوبم، نامزد قبلی نماد موقعیتی است که قبلا در آن خانه داشتید و الان ندارید. این امر مثل این می ماند که شما مدیر فلان شرکت بوده اید. اما حالا نیستید. در حقیقت اکنون هرآنچه در آن خانه است، متعلق به زن جدید اوست. پس، شما با ارجاع به گذشته حق ندارید خود را مالک چیزی بپندارید. تعبیر خواب کفش اشاره به امکانی دارد که فرد برای حضور در موقعیتی از آن برخوردار است. بنابراین، کفش طلایی به ارزشمندی موقعیتی اشاره می کند که همسر فعلی مرد در اختیار دارد. اما، دزدیدن کفش همان بدروشی را نشان می دهد که فرد با توجیه گری خود را مجاز به انجام آن می شمرد. مثلا، چون قبلا مدیر فلان شرکت بوده اید، خود را مجاز بدانید الان به نحوی از اطلاعات یا امکانات آن شرکت سوء استفاده کنید.
بنابراین، رویا به شما هشدار می دهد از روش های نادرست و غیر اخلاقی برای دست یافتن به اهدافتان استفاده نکنید.